Nejlepší města pro mladé profesionály

V únoru 2011, míra nezaměstnanosti v USA byla o 9,5 procenta. Toto číslo je příčinou obav nejen pro nezaměstnané mladé populace, ale také pro vládu Spojených států. Nicméně, toto je průměrná sazba vypočtená po celé zemi. Tato míra se liší od města k městu. Je možné, že jeden stejně město může mít obrovské pracovní příležitosti dané rostoucí průmysl a příznivé pracovní podmínky v porovnání s ostatními městy. V těchto městech, můžete mít lepší vyhlídky na zaměstnání, zvládnutelné náklady na bydlení, a větší než průměrné příjmy. Časopis Forbes zveřejňuje seznam představovat top 10 nejlepších měst pro mladé profesionály ročně, což je snadné pro mladé grads vybrat město, ve kterém se mohou ucházet o práci. V tomto článku se budu seznam různých největších měst pro mladé profesionály, které vám pomohou dostat šanci uspět na nejvyšší úrovni v nejlepších místech.

Nejlepší města pro mladé profesionály

Časopis Forbes z tohoto seznamu s podrobnou analýzou, žebříčku top metropolitní podle mediánu mezd absolventů, kde v nedávné době grady z elitních univerzit jako Harvard, Stanford, Princeton, atd., rozhodla se usadit a životních nákladů index. Údaje, které dostal od analýzy jim pomohl zařadit různá města, což je mnohem snazší pro mladé profesionály nastartovat svou kariéru z nejlepších měst pro práci.

Houston, Texas
Ano, vím, že existuje spousta šelestů o teplo a vlhkost úrovni v Houstonu, ale naprostá váha přítomnosti 25 Fortune 500 společností “velitelství v tomto texaské město, dělá to živnou půdou pracovních příležitostí. Prostředí je velmi vhodný pro obchodní jednání, a hojnost peněz z ropy je extrémně populární v obchodním světě. Mladí absolventi mají navíc tu výhodu, nízké náklady na životních a pestrý noční život.

Washington, DC
S jedním z nejnižších měr nezaměstnanosti ve výši 6 procent, toto město je dobře známý pro množství pracovních míst ve státních a státem souvisejících odvětvích, a hlavní snížení kriminality, dělat to jeden z nejvíce obyvatelný měst v USA v roce nedávné době. Rise of dostupné čtvrtí, díky neustálému přílivu mladých grady, jakož i stabilita vládních míst, zastínit negativní aspekty tohoto města, stejně jako typické vrčení metra dopravních a vlhkých klimatických podmínkách.

Minneapolis – St Paul, Minnesota
Města dvojčete, s jeho kontrastních kulturních prostředí, má míru nezaměstnanosti 7,5 procenta, což je dobré 2 procenta pod celostátním průměrem. Robustní podnikatelské prostředí, a náklady živé bytosti pod celostátním průměrem, činí toto město skvělou základnou pro mladé absolventy. Tolik jak 19 top Minnesoty 20 Fortune jsou sídlo 500 firem Nachází se zde, a proto, že má druhou největší ekonomiku v regionu Midwest, který je jen za Chicago.

New York, NY
Vzhledem k tomu, sídla Organizace spojených národů, New York je významným centrem mezinárodních záležitostech. To je doma k největší světové burze s ohledem na celkové tržní kapitalizace, a nazývá se finanční kapitál světa. V pracovní vyhlídky v New Yorku jsou nesrovnatelné s ostatními městy s pracovních míst jsou k dispozici téměř ve všech odvětvích, přímo z pohostinnosti k financování. Náklady na bydlení je nejvyšší v USA, ale pak, jako v každém městě, mladí grads zjistit cestu k levných čtvrtí v okolí města, řídit své náklady.

Boston, Massachusetts
The Economist je nejvíce obyvatelný měst žebříček, klade Boston na třetím místě v USA, a to i v případě, že náklady na bydlení je jedním z nejvyšších. Boston přitahuje mnoho mladých grady, jak to je hlavním přepravním přístav a má stále se rozšiřující výrobní sektor. Být vedoucí finančního sektoru, toto město je mezinárodním centrem vysokoškolského vzdělávání a lékařství, vzhledem k velkému počtu vysokých škol a univerzit najdete zde. Hojnost výuky, výzkumu, zdravotní péče a cestovního ruchu zaměstnanost, spolu s rušným nočním životem, je Boston dobrý lákadlem pro mladé profesionály.

Ostatní Top 10 měst pro mladé profesionály

Dallas, Texas
Seattle, Washington
Denver, Colorado
Atlanta, GA
Austin, Texas
Charlotte, NC
Chicago, Illinois
Kansas City, Missouri
Lansing, Michigan
Salt Lake City, Utah

Tam máte seznam nejlepších měst pro mladé odborníky pro život. Co mladý profesionál neustále touží, je vzestupná mobilita. Jakmile se dostanete správnou platformu pro váš růst, měla by existovat žádné ohlédnutí. Město nebo pracovní místo by mělo záležet pouze na začátku své kariéry. Váš výkon je jediným klíčem k vzrušující růstové vyhlídky dopředu. Takže, vše nejlepší pro úspěšnou kariéru!

Pokladník Popis práce
Co očekávat v druhé Rozhovor
Navazující Letter Po rozhovoru
Lékárník Plat
Bioinženýrství Plat
Jak se připravit na přijímací pohovor
Práce pro středoškolské studenty v nemocnicích
Online Jobs pro 16 letých
COO Popis práce
Výhody státní zaměstnanec
MBA Plat

Leave a Reply