Nejlepší Města pro Jobs 2012

Začátek roku je nejlepší čas podívat se na práci, protože to je doba, kdy většina firem a organizací jsou velmi nadšeni najímání nových zaměstnanců. Mnoho společností rozšířit jejich podnikání, nebo kdo své nové projekty na začátku roku a má určité cíle dosáhnout, a za to, že potřebují nové odborníky, kteří jsou obecně připraveni dát v jejich nejlepší do nového zaměstnání. Ale ne všechny společnosti působící ve všech městech, je to, že touží o pronájem prváky nebo zkušené profesionály. To je důvod, proč mnoho Výzkumné společnosti provádět průzkumy a studie na trh práce. Některé výzkumné studie byly provedeny zjistit, jaké jsou některé z nejlepších měst pro práci v roce 2012 a tento článek vám poskytne výsledných detaily těchto studií. Takže naučit které jsou nejlepší města pracovat v roce 2012 a rozšířit hledání zaměstnání na města v pochybnost.

Nejlepší města pro Jobs 2012

Washington DC
Podle významného počtu výzkumných studií, Washington DC je jeden z nejlepších měst pro práci v lovu a pro práci v novém finančním období. S rostoucím počtem malých a velkých podniků, pracovních příležitostí ve městě jsou také zvyšuje. Federální vláda zůstává největším zaměstnavatelem, ale neziskové organizace, dodavatelé, poradenské firmy, think-tanky, vzdělávací instituce, cestovního ruchu, a vojenské jsou všechny velké zaměstnavatelé. To také má jeden z nejnižších měr nezaměstnanosti v zemi.

Baton Rouge
Baton Rouge prošel mnoha ekonomických změn v nedávné době, a je jen zlepšuje každým dnem. Podle mnoha vědeckých studií, bylo zjištěno, že toto město má potenciál na to, aby obrovský ekonomický růst. Odvětví, jako digitálních médií, biopaliv, výrobky ze dřeva, stavební, atd., rostou velmi rychle, a proto, vzrušující pracovní příležitosti i rostou.

Boston
To je město smíšené ekonomiky, díky tomu, že existuje mnoho různých druhů průmyslových odvětví, od finančních služeb na technologii, a ze zdravotnických zařízení firem dat základní výrobců, jež byly všechny přispělo k městu část seznam nejlepších měst pro shánět práci v roce 2012. Kromě starých hospodářských průmyslových gigantů, Boston město je připraveno hostit mnoho nových hráčů z následujících polí. Takže máte širokou škálu průmyslových odvětví, které mohou odpovídají vašemu profilu.

Milwaukee
To je jeden z nejlepších měst, kde je možné chytit některé z nejlepších míst v Americe. Zdravotní péče zůstává jedním z nejlepších zaměstnavatelů s Milwaukee je domovem pěti zdravotnických společností. To je také sídlo v řetězci obchodní dům Kohl a Harley-Davidson, který dělá obou společností obrovské zaměstnavatele.

Seattle
Je to jeden z nejlepších měst pro mladé profesionály v roce 2012, protože má některé z nejvíce vzrušujících průmyslu vzkvétající tam a většina obchodních domů jsou vyhlíží kreativní a pracovitý odborníky. Podle studií se výzkumem trhu, informační technologie, životní služby, herní, mezinárodní obchod, a zdravotní služby viz výrazný růst ekonomice města. Takže jste dobrou šanci na získání zaměstnání v tomto městě.

Richmond
Je to velké město, ale je to stále jeden z nejlepších měst hledat práci v roce 2012. Je zde mnoho velkých a malých společností, které jsou vázání k vytvoření více podniků a rozšiřování. Richmond je blíže k městu metra, Washington DC a přesto životní náklady jsou relativně nízké tady a vliv ekonomiky je v depresi byl obecně nižší. Je to stabilní a bezpečné město, kde si můžete vzít do zaměstnání a vést relaxační život.

New York City
Jak může nějaký seznam měst k hledání zaměstnání v nebyla úplná bez zmínky o Big Apple? Přes vysokou mírou nezaměstnanosti (8,5%), město stále zůstává jedním z hlavních míst, hledat práci v roce 2012. Zdravotnictví a sociální pomoc průmyslu zůstávají největší pronájem síly v ekonomice s finančním a pojišťovnictví není daleko za sebou. Přidejte k tomu pracovní místa generované cestovního ruchu a pohostinství a máte skvělé místo jít hledat práci.

Další města, která výzkumníci odhadují se bude skvělé shánět práci v zahrnují Salt Lake City, Oklahoma City, Baltimore, Austin, St Paul, a Hartford. Takže jděte napřed a podívejte se na vzrušující pracovních míst v těchto městech a mají skvělou kariéru před sebou. Všechno nejlepší!

Nejvyšší placených ředitelů
Zaměřením pozornosti na vaše řeč může zlomit, nebo pohovoru
Investice Banker Popis práce
Jak se připravit na druhý pohovor
Pilot Rozsah platu
Job Interview: Oblékání úspěšně
Průměrný nástupní plat MBA
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Jak najít práci Fast
Generální ředitel Plat
Wildlife Rehabilitator Plat

Leave a Reply