Nejlepší entry-level práci ve státní správě

V průběhu let, se počet zájemců vstupujících práci ve státní správě se zvýšil ve velké míře. Existuje mnoho důvodů, proč stejné a pochopení těchto důvodů je nezbytné, aby všechny uchazeče o zaměstnání. Body rozlišování mezi vládou a soukromého sektoru zaměstnanost by měla být jasná, a proto, dříve než přejdeme k nejlepším entry-level vládních pracovních míst, dejte nám nejprve projednat toto srovnání níže.

Práce vládního sektoru vs míst v soukromém sektoru

Debata o tom, zda bychom měli přijmout vládní práci nebo v soukromém sektoru zaměstnání je velmi starý. Pokud byste se poradit jakýkoli kariérní plánovače nebo poradce na to, pak zjistíte, že se bude klást větší přednost na základy a obchodní model společnosti a šance na postup, pokud jde o propagaci a platů výlety a nemyslel na tratích vládní práci nebo soukromá úloha. To by pravděpodobně mohlo být nejlepším řešením. Člověk by měl zjistit, zda on / ona musí dosáhnout svých profesních cílů tím, že se konkrétní organizace. Mnoho lidí věří, že existuje více stability zaměstnání a příjmu ve vládním sektoru, než v soukromém sektoru. Toto bylo zjištěno zejména v době hospodářské krize, kdy tisíce lidí v soukromém sektoru přišlo o práci v důsledku selhání ekonomiky. Vládní sektor je věřil být izolovány od takového finanční krize. Konečně, by měl uchazeč přijmout rozhodnutí po zvážení všech těchto faktorů sám.

Ideální vláda Jobs

Pro hasební zásah Personál
Tito odborníci chránit lidské životy a majetek a tím, že předchází a hašení požáru včas. Jistě, práce je plný rizik a nebezpečí, ale pro ty lidi, kteří jsou dobrodružné a chtějí pomáhat lidem v nesnázích, by to opravdu být velkou příležitostí. Vysoká škola diplom a kurzy v hašení může pomoci dostat nejlepší práci v oboru. Plat pro typický hasič může být v rozmezí od $ 21 až $ 24 za hodinu v závislosti na jejich dovednosti set, zkušeností a místo práce.

Auditorské a účetní profesionály
Auditorské a účetní odborníci jsou také požadovány ve velkých množstvích ve vládním sektoru. Účetní může získat zaměstnání ve většině vládních sektorů jako všechny společnosti, aby své knihy účtů. Tito odborníci jsou rovněž povinny vypracovat finanční zprávy, které by bylo užitečné, aby se lidé soudit finanční výkonnost firmy v průběhu let. Vzdělání v oboru účetnictví, obchodu či ekonomie by pomohlo kandidáti získat entry-level práci. Účetní ve vládním sektoru lze očekávat platy nahoru $ 28 za hodinu.

Inženýři
Všechny druhy inženýrů, jako jsou elektrické inženýři, stavební inženýry, softwaroví inženýři, telekomunikačních inženýrů a mechanických inženýrů je nutné ve vládním sektoru zvýšit účinnost jednotek a společností. Entry-level kandidáti mohou získat pozice, jako junior inženýr nebo inženýr asistent. Kvalifikace těchto pracovních míst na většině míst jsou bakalářský nebo magisterský titul v oboru strojírenství od renomovaného univerzity. Nicméně, platy se staly velmi atraktivní v průběhu let udržet dobrou talent ve vládním sektoru. Inženýři mohou čekat, že vydělá více než 50 dolarů za hodinu, pokud jejich výkon a dovednosti jsou až ke značce.

Bezpečnostní personál a policejních sil
Je dobře známým faktem, že vláda potřebuje bezpečnostních sil a policistů pravidelně udržovat zákon a pořádek ve městě, nebo státu. Bezpečnostní lidé mohou být nasazeny v regionu, země, kde je nějaký druh nestability nebo napětí. Oni hrají klíčovou roli v přinášení zpátky míru v lokalitě tím, že přísné opatření proti anti-sociální prvky. Pro tuto pozici, musíte být absolventem od renomovaných školy mají konzistentní studijní výsledky. Také je potřeba vyčistit fyzickou zdatnost a další přijímací testy jako obecné znalosti, numerické schopnosti a logické myšlení. Dobrý osobní pohovor po těchto fázích může přistát vám práci jako policista. Platy pro ně jsou kolem 25 dolarů za hodinu.

Úlohy uvedené výše by bylo obtížné získat vzhledem k velkému počtu kandidátů, kteří o ně. Můžete vystoupit s dobrou akademickou záznamu a vysokou úroveň profesionality a oddanosti. Vláda práce může pomoci žít bezpečný a zajištěný život bez napětí a užít si skvělý životní styl s výhodami like výhod, bydlení a pojištění. Takže, jděte do toho a chytit těchto příležitostí. Všechno nejlepší!

Požadavky letuška
Průměrný nástupní plat MBA
Online Jobs pro 16 letých
Investiční bankéř Rozsah platu
Bioinženýrství Plat
Lékařské recepční Plat
Investice Banker Popis práce
Jak najít práci
Školní Bus Driver Plat
Nejlepší entry-level práci ve státní správě
Práce pilot vrtulníku

Leave a Reply