Návaznost Call Po rozhovoru

Rozhovor se říká, že nejdůležitější součástí náborového procesu, kde je potenciál kandidáta hodnotí, zda on nebo ona se vejde požadavky příspěvku. Většina kandidátů předpokládají, že jejich role se zastaví v okamžiku, kdy jsou z výslechové místnosti, a teď jen čekat na tazatele, aby zavolat zpět. I když to není populární názor, že není v řadě pravda. Vlastně, je nutné, aby kandidát navazující rozhovor s společnosti nebo tazatele od volání, pokud to nereagovali do týdne nebo tak, aby se jejich pokračující podíl ve společnosti, stejně jako v pozici . Nicméně, zatímco dělá follow-up call, by kandidáti znít nadšený a vytrvalý, ale ne beznadějný. To může způsobit ztrátu jejich šanci na získání zaměstnání. Než jsme se dozvědět více o rozhovoru sledování hovorů, dejte nám vědět o děkuji dopisu, který má být odeslán před provedením hovoru.

Navazující Letter Tipy

Ačkoli ne všechny dotázané pochopit význam děkuji dopis po poskytnutí interview, to je vlastně dobrý způsob dělat dojem. Ať už jste si jisti, jak se dostat k práci, nebo víte, že odpověď bude negativní, měli byste zaslat Thank You Note na lidi, kteří dotazovaných vás. Před odjezdem rozhovor, vezměte své vizitky, kde budete mít správný pravopis jejich jmen, jejich adresu, stejně jako e-mailové IDS. Ačkoli to je v pořádku, napsat společný dopis všem, aby drobné změny v každém dopise mohou pomoci při vytváření dobrý vliv na ně. Zkontrolujte pravopisné a gramatické chyby, zejména jména a postoje tazatele a odešlete ji prostřednictvím e-mailu, poštou, nebo faxem.

Sledujte-up call Tipy

V ideálním případě by sledování volání po pohovoru být provedeno týden nebo dva dny po dni oni měli dostat zpět k vám. Nicméně, většina lidí nemá rád myšlenku na volání svého potenciálního zaměstnavatele po pohovoru, protože si myslí, že to může vypadat, jako by to, že se snaží být vlezlý. Nicméně, mnoho společností nebo zaměstnavatelů považují lidi, kteří dělají takové hovory myslet vážně své kariéry, a skutečně zájem v práci. Pokud je to váš případ, může být váš hovor získat vám bod navíc pro ně nábor vás pozici.

Aby bylo zajištěno, že se neruší tazatele v průběhu jeho / její rušných pracovních hodin, to je vždy lepší zavolat během polední přestávky nebo v průběhu posledního pracovní hodiny. As pondělí jsou obvykle rušné dny pro všechny kanceláře, to je lepší, aby se navazující volání v tento den. I když můžete být naštvaný a frustrovaný za to dostat hovor z nich, zejména, pokud váš rozhovor dopadne dobře, nenechte se ukázat ve vašem tónu při telefonování. Udržovat zdvořilý a profesionální tón, když mluví k tazateli.

Co k tomu říct během sledování Call

Váš telefon hovor po pohovoru by měla být krátká. Pamatujte si, že tazatel je čas je drahocenný a jste jen chatovat s ním / ní. Předtím, než jít do detailů nebo předmětu volání tazatele, že je důležité, aby si představit sami sebe velmi dobře. Uveďte své jméno, poštovní jste požádali o, a také datum, kdy jsi šel na pohovor. Řekni mu / jí, že jste stále zájem o poloze a zda společnost učinila rozhodnutí. Pokud on / ona říká, že rozhodnutí nebylo učiněno ještě, neváhejte se zeptat, zda jste se uvažuje o tom a když můžete mu zavolat / její záda. Na druhou stranu, pokud se dostanete zápornou odpověď, dát zdvořilou odpověď dříve, než odložila telefon.

Je třeba si uvědomit, že by takové výzvy nesmí být více než dvakrát. Pokud stále nemáte dostat nějakou odpověď, považujte to za ztracenou věc a snaží udržet na jiných místech. Jednou z největších chyb, které mnozí lidé mají tendenci udělat, je, že zastaví jejich pracovní lov, jakmile jsou si jisti, že budou mít práci. To může zvýšit osoby frustraci, pokud se mu nedostane žádnou odpověď od tazatele nebo společnost. Proto je důležité, že jeden by neměl zastavit při hledání práce po dávat interview. Nicméně, sledování je opravdu důležité, a pokud nejste dostat hovor z vašeho tazatele i po týdnu, vyzvednout sluchátko a volat sami. Všechno nejlepší!

Kariéra Volby v lékárně
Jak Ace váš druhý Interview
Profesionální organizátor Plat
Úvěr důstojník Popis práce
Místa, která jsou náboru a výběru zaměstnanců
Bankovní Teller Povinnosti
Nezisková Výkonný ředitel Náplň práce
Job Interview Dress Code
Telefon Interview Etiketa
Nervozita Job Interview
Car Salesman Plat

Leave a Reply