Mail Carrier Plat

I v dnešní době elektronické pošty, písemná slovo nebo písmeno je populární. Můžete poslat písemnou poštu po celé zemi a venku s pomocí poštovních služeb. Ujistěte se, že vaše dodávka dosáhl bezpečně včas, Americká poštovní služba má své věrné poštovní doručovatelé. Pojďme se podívat na jejich náplň práce a něco o platu poštovním doručovatelem.

Mail Carrier

Poštovním doručovatelem je zaměstnanec zaměstnán USPS (United States Postal Service), korporační vlastnictví zcela vládou Spojených států. Tak, můžete volat poštovním doručovatelem vláda pracovník, který slouží americkou veřejnost a vychutnává uznání, uznání a důvěra lidí ve Spojených státech sleduje. Můžete také volat poštovní dopravce nepřímé značka velvyslanec vlády USA. Na rozdíl od mnoha státních zaměstnanců, e-mail dopravce Práce přináší mu v osobním kontaktu s občany USA.

Povinnosti poštovním doručovatelem

Většina mailové nosiče třídit, řadit a zaujme maily adresované do domovů a obchodní adresy na zadané trase. Průměrná mailem dopravce přijde na poštovní úřad kolem 7 am. Pak se zvládnout své úkoly každodenního mailu, který již seřazené pro každou trať, poštovním doručovatelem. Daily Mail se skládá z písmen, časopisů, katalogů a malých balíčků. Poštovní doručovatelé potom uspořádat pošty v doručení pořadí. Po uspořádání poštu, ale umístěte jej do zásobníků nebo zabalit s gumičkami. Pak se začít svůj den sběru a doručování pošty. Většina poštovní doručovatelé použít e-mailový dodávku, zatímco některé také cestovat pěšky. Poštovní dopravce přepravuje maximálně 35 liber mailem, pokud je na nohou. Někteří poštovní doručovatelé také nést brašnu vozíky pro doručování pošty, tak, aby mohly zvládnout více pošty. Mailman si půl hodiny přestávku na oběd a dvě 10 minut přestávky, poštovním doručovatelem pracuje neustále, dokud nejsou všechny maily jsou dodávány. Pošťák se cesta má minimální 500 zastávek, na kterých se pracuje sám bez dohledu. Poštovní dopravce nemá jednoduše řečeno pošty v poštovní schránce a odejít, on také dostane podpisy pro speciální maily. Mail: Dopravce také shromažďuje poštovné cla a peněžní nebo dodací poplatky z pošty přijímačů. Při dodání veškerou poštu, on se vrátí k poštovní kanceláře vrátit poštu shromážděné z poštovních schránek ulice, domy a obchodní adresy spolu s příjmem a peníze. Říkají, že den poté, co praštil se na post hodiny úřadu času. Ne každý mailové dopravce přepravuje poštu od dveří ke dveřím. Některé mají specializované pracovních míst, jako poskytování pozemky, nebo sbírání pouze poštu z poštovních schránek. Některé z nich jsou routery, kteří organizují poštu celý den na poště. Některé mají také pracovat jako relé řidičů, kteří se organizované mail relé krabic, zatímco jiní jsou jednoduché poštovní doručovatelé, kteří organizují a doručit ji na správné adrese.

Plat a Kvalifikace poštovním doručovatelem

Mail: dopravce plat byl vždy diskutabilní záležitost. Jejich mzdy a dávky bylo dosaženo prostřednictvím kolektivního vyjednávání jejich odborem známý jako Národní asociace Dopis Dopravci (NaCl). Všechny poštovní doručovatelé jsou zdarma aby se stali členy. Všechny poštovní doručovatelé začít svou práci na částečný úvazek. Částečný úvazek pracuje méně než 40 hodin, některé by mohly pracovat více než to. Po několika letech, všichni dopravci pracovat pro 40 hodin za týden harmonogramu. Podle průzkumu trhu 2010, nově najal mail: dopravce vydělá 17,91 dolarů za hodinu. V asi 12 let, mail: dopravce dosáhne na vrcholu svého platu plánu vydělávat 25,36 dolarů za hodinu. Takže průměrná mail: dopravce vydělá kolem 46.000 dolarů, zatímco venkovské pošty dopravce shromažďuje 37.000 dolarů. Chcete-li se stát poštovním doručovatelem, musíte být občanem USA a rovněž by měl být starší 18 let. Každý uchazeč musí projít fyzikální vyšetření a vzít standardizovaný test. Obraťte se na nejbližší poštu pro kontrolu volných pracovních míst.

No to článek o platu poštovním doručovatelem rozšířila svou znalostní základnu o těchto pracovité lidi. Takže až příště uvidíte pošťák, tak laskav a řekl děkuji a nabízejí sklenici vody.

Detektiv Plat
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Letecké práce
Pilot Rozsah platu
Zookeeper Plat
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Povinnosti prezidenta Spojených států
Jaderná Pharmacist Popis práce
Otázky slabost Rozhovor
Soudce Plat
Příležitosti letecké práce

Leave a Reply