Lékařské recepční Plat

Být lékařské recepční může být obsazeno práce pro některé a snadné pro ostatní. Je to hodně na pracovišti nastavení jeden je vykonává s, to by mohla být soukromá klinika, nemocnice, mateřství domácí, zdravotní péče kancelář, nebo dům s pečovatelskou službou. Kromě pracoviště, úkoly a odpovědnosti zpracovávaná lékařské recepční závisí také na zatížení. Pokud existuje mnoho pacientů, kteří navštíví lékaře, po celý den pak lékařské recepční musí provést mnoho povinností a pracovat dlouhé hodiny. Na druhé straně v případě, že zátěž je menší, může profesionální pracovat několik hodin. V podstatě, profil lékařské recepční se liší s každým pracovním prostředí a také závisí na zkušenostech a vzdělávací kvalifikaci uchazeče. A všechny tyto faktory dohromady, vliv na jeho plat. Než jsem vypracovat více na příjmu a plat zdravotnického recepční, bylo by to být vynalézavý, abyste věděli, o náplni práce stejné.

Popis práce

Níže jsou uvedeny některé z hlavních úkolů a povinností profesionální lékařské recepční. Podívejte se:
Má odpovědět a zvládnout nelékařskému dotazy a dotazy pacienta a pracovat jako recepci asistenta.
Musím spolupráci mezi lékaři a pacienty a tudíž musí plánovat schůzky a schůzky.
Správa záznamů o pacientech a dokumentovat své zprávy také v podobě, jak, software a hardware kopie.
Být recepční, profesionální musí odpovědět na telefonní hovory, e-maily, a fax.
Pomoc pacientům s pochopením pravidel je také zahrnuta v popisu práce zdravotnického recepční.
On / ona může být vyžadováno také pro udržení a připravit lékařské zprávy a analyzovat je zprostředkovat statistické informace zdravotníky.

Chcete-li provést výše uvedené povinnosti, lékařské recepční musí mít dobré komunikační schopnosti, a to jak, slovní a písemné. On nebo ona je také čekal, že má znalosti o základních software recepci, nebo znalosti v MS Office je nutností. Zkušený a profesionální zdravotnický recepční Musí také jak uspořádat povinnosti, pro které on nebo ona musí mít dobré organizační schopnosti. No, ačkoli není tam žádný relevantní nutné kvalifikace, mnozí zaměstnavatelé raději najmout kandidáty, kteří alespoň vykonaly svou promoci nebo minimální maturitu.

Výplata

Jak již bylo zmíněno, lékařské recepční plat se liší podle jednotlivých, vzhledem k povaze tohoto úřednickou práci. Ale průměrný plat lékaře se pohybuje někde kolem recepční $ 20.000 až 30.000 za rok na začátku své kariéry. Ale se zkušenostmi, je roční příjem také očekává zvýšení. Někteří zaměstnavatelé svým zaměstnancům zaplatí v přepočtu na hodinovém základě, a v takovém případě může zdravotní recepční vydělat něco mezi $ 9 až 16 dolarů na hodinu, v závislosti na zkušenostech a řešených úkolů. Faktory, které ovlivňují platové rozpětí:
Místo: Ano, může žít ve velkém městě bylo výhodné pro vás jako nutnost pro zkušené a vyškolené odborníky je ve městech, kde jsou placeny v lepší částek ve srovnání s menšími městy. Takže můžete vydělat více v New Yorku pracuje jako lékařský recepční, než v jiných menších městech.

Zkušenosti: Samozřejmě, pokud máte více zkušeností, můžete vyjednávat pro bližší plat nebo jiné výhody. Na druhou stranu, profesionální musí začít s průmyslovými standardy, bez ohledu na kvalifikaci a klíčových dovedností.

Pracovním prostředí: dobrá a velká nemocnice, obecně platí dobře, než menšího, ale není to pravidlem. V podstatě, to vše závisí na potřebách a požadavcích zaměstnavatelů. Takže pokud jste vhodným kandidátem, který splňuje jejich očekávání pak mohou dostat stanovených plat.

Kromě toho, může faktory, jako kandidáta vzdělávacích kvalifikačních, jeho znalost o průmyslu, a dovedností a kvalit mají také vliv na jeho platu.

MBA Plat
COO Popis práce
Známky dobrý rozhovor
Lékařské recepční Plat
Proč si vybrat Lékárna jako kariéru?
Jak se připravit na přijímací pohovor
Prezentační Nápady pro Rozhovory
Car Salesman Plat
Online Jobs pro 16 letých
Dobrý rozhovor Tipy
Jak najít práci Fast

Leave a Reply