Lékárník Plat

Hlavní povinností lékárníka je, aby se užitečné léky, předepsané lékaři, k dispozici pro pacienty. Vzhledem k rostoucí poptávce po jejich dovednosti, nástupní plat viděl stálý růst v průběhu let. Podle několika odborníků na trhu práce, bude průměrná mzda poroste na slušné tempo v průběhu několika příštích let. Dokonce i platové údaje v nedávných průzkumů bylo zjištěno, že je velmi působivé.

Popis práce farmaceuta

Lékárníci to důležitý úkol vzdělávat pacienty, o které léky by byly vhodné k léčbě své nemoci a onemocnění. Oni také dát kvalitní poradenství a poskytovat pomoc lékařů a chirurgů v záležitostech týkajících se předepisování léků pro pacienty. Jakmile lék nebo lék byl podán pacientovi, sledují a pečlivě sledovat jeho zdravotní stav. U pacientů, kteří trpí lehčími nemocemi, doporučují léky pro rychlé a úspěšné uzdravení. Někteří také pomoci lékařům v lékařské plakátování a splnění formalit souvisejících pro získání lékařské zdravotního pojištění. Povinnosti také efektivní řízení drog a léků v nemocnicích a zdravotních střediscích.

Po přečtení tohoto, otázka, která může vzniknout v tvé mysli, je, jak se můžete stát lékárníkem. Aby se stal lékárník, měli byste začít váš přípravek z vašich středoškolských dnů sám. Bakalářský titul v oboru farmacie může být perfektní kvalifikace pro vstup do oboru farmacie. Nicméně, odborníci se magisterského nebo doktorandského studia s příslušnými zkušenostmi, bude moci chytit nejlepší práci v této oblasti. Ale, pokud chcete zadat údajný lékárny školu, zrušením Lékárna College přijímací zkoušky (PCAT) s vlajícími prapory, je nutností. Po tomto, budete muset získat licenci od vládních orgánů. Můžete poradit zkušené lidi v této oblasti udržet si aktuální informace o nejnovějších vzdělávacími potřebami.

Mzdové Podrobnosti

Plat do značné míry závisí na jejich počtu let praxe, dosažené vzdělání, dovednosti, typ zaměstnavatele a umístění zaměstnání. Průměrný plat lékárníka může být v rozmezí USD 85.000 na 110.000 USD za rok pro ty, kteří mají pracovní zkušenosti jeden až čtyři roky. Nicméně, může být nástupní plat v rozmezí USD 70.000 na USD 80.000 za rok pro ty absolvování z předních vzdělávacích institucí.

Střední plat pro lidi, kteří mají pracovní zkušenosti jeden až čtyři roky, je v rozmezí USD 65.000 USD 95.000 až za rok. Nejlépe placeni v této profesi jsou nemocnice nebo lůžková lékárníci, kteří mohou získat něco mezi USD 110.000 USD, 130.000 za rok. Plat je spíš pro ty, kteří pracují ve velkých nemocničních řetězců, než těch, kteří pracují pro relativně menší nemocnice. Ti, kteří pracují v městských lokalitách a velkých měst velet mnohem vyšší plat než lidé pracující ve venkovských oblastech.

Z platu, vzdělávací požadavky a pracovní náplň, docházíme k závěru, že se jedná o rychle rostoucí a vzrušující kariéru pro mladé absolventy a poštovní absolventy. Konzistence, tvrdá práce, odhodlání a nadšení pro práci, jsou klíčem, aby se stal úspěšným lékárníkem. Takže, jste připraveni přijmout výzvy v této oblasti?

Práce v cestovním ruchu
Práce v nemocnicích bez míry
Guvernér Povinnosti
Jak Ace váš druhý Interview
Civilní služba Kariéra
Recepční Job Interview Oblečení
Výkonný ředitel Náplň práce
Jaderná Pharmacist Popis práce
Požadavky letuška
EKG Technik Plat
Snadný způsob, jak najít práci