Komerční Pilot Plat

” Až nahoru a pryč!” Nejvíce, jestliže ne všichni z nás, byli vždy fascinováni s myšlenkou, jak prudce do nebe. I když nemusí dostat do nosit pláštěnku (!, Ale pak zase nikdy nevíte), nebo zip kolem zachraňuje svět, je tu jedna věc, která přijde opravdu blízko k tomuto snu – komerční pilota práce. Možnost zvětšení nad mraky, a vidět vše z bodu orlí pohledu je fixována nás po mnoho staletí. V průběhu let, jsme vynalezli různé stroje, a technologie dnes umožňuje nám, aby se tyto sny do reality. Jedná se o komerční piloti, kteří žijí svůj sen, jako miliony podnikatelů a rodin podívejte se tisíce kilometrů každý den. Při provádění tohoto velmi uspokojující, a často nebezpečnou práci, je samozřejmé, že platové rozpětí je poměrně značné.

Průměrná mzda

Jak již bylo zmíněno, tato profese má mnoho speciálních požadavků, a odměny odrážet. Průměrný plat pro komerční pilota je v rozmezí $ 100,000 – 200,000 dolarů za rok (můžete ušetřit až koupit si vlastní letadlo včas!). Odměna samozřejmě závisí na povaze nákladu (osob nebo zboží), typ letadla, pověst a velikost letecké společnosti, rychlost letadla, celková vzdálenost létat, a stát. Více zkušený pilot bude zřejmě požadovat vyšší plat balíček. Zde je pohled na průměrné platy pilotů pracujících s některými hlavními komerčními amerických dopravců.

AIRLINE
OZNAČENÍ

První důstojník
Kapitán

American Airlines
Až 110.000 dolarů
Až 400.000 dolarů

Delta Airlines
Až 70.000 dolarů
Až 200.000 dolarů

Záložní zdroj
Až 160.000 dolarů

FedEx
Až 130.000 dolarů

Southwest Airlines
Až 140.000 dolarů

DHL Aviation
Až 80.000 dolarů

Navzdory velké výplaty, pilota život není snadné, protože on / ona je předmětem mnoha stresu, a je tu spousta místa na pevném vykonanou práci. Nemluvě o tom, nikdy nemůžete mít výmluvu minul svůj let! Pokud si myslíte, že to zvládneš, pak si může snadno najít sami na počtu cloud 9. (Doslova tak!). Níže je uveden popis práce obchodního pilota.

Popis práce

Pilotní letí letadlo z bodu A do bodu B. Zní to jednoduše dost eh! Ne tak docela. Tam je mnohem víc, že ​​jde do bytí pilot. Zatímco pan Schwarzenegger v Opravdové lži může udělat létání Letadlo vypadá jako dětská hra, bude každý, kdo viděl v letadle je kabina vám říci, že právě pohled z mnoha ovládacích prvků a číselníků na palubě bude mít vaše hlava točit! Roky výcviku a praxe jdou do výroby pilota, a bez ohledu na to, jak vysoko si myslíte, že můžete skákat (máte pocit, že můžete dotknout nebe), létání je zcela jiná hra dohromady. Je nespočet hodin a obrovské sumy peněz investovaných do tohoto výcviku, který odůvodňuje obrovské výplaty, že piloti odebírali zpět domů. Stručný přehled z mnoha povinností pilota jde takto –

Zkontrolujte platnost informací týkajících se trasy, počasí, údaje o cestujících, a bezpečnost letadla.
Seznam se letový plán, který zahrnuje rychlost, nadmořskou výšku, a trasu, aby zajistily, že v letu až na plánu.
Sledování tohoto paliva, které by se vyžaduje u letu.
Zajistit, aby všechna bezpečnostní opatření jsou v pořádku.
Briefing palubní průvodčí a udržování kontaktu s nimi v průběhu letu.
Kontrola, zda navigační systémy pracují správně před vzletem.
Udržování kontaktu, a neustále aktualizuje řízení letového provozu o stavu letadla.
Zajistit, aby všechny bezpečnostní předpisy následuje cestující.
Analýza dat z různých zařízení letadla.
Reakce neprodleně jakékoliv mimořádné události.
Udržování deníku, a podávání zpráv po letu přistál.

To všechno jsou velmi složité úkoly, které budou provedeny, a vyžaduje hodně zručnosti z pilota. Někdo, kdo vykonává tolik aktivit si zaslouží být odpovídajícím způsobem odměňováni, protože existuje mnoho životů v závislosti na způsobilosti tohoto jednoho člověka. To vysvětluje vysokou úroveň platů.

požadavky.

Létající rádiem řízené letadlo může být spousta legrace, ale to není zcela počítat jako zkušenost, pokud jde o létání! Zde je pohled na některé z požadavků na zápis, aby se stal pilotem.

Všichni piloti musí mít licenci, být starší 18 let.
V oboru vědy, nebo nějaká vědecká nebo letecké související pole je povinné.
Než začnete s nebe, by měl mít pilot alespoň 250 hodin praxe v létání. Jedinci, kteří jsou zapsáni v FAA školách letu může mít méně hodin letu zkušenosti.
Existují určité fyzikální požadavky na letecké práce, stejně, jako pilot musí mít vynikající zrak a sluch.
Existuje celá řada testů, že pilot musí uběhnout, že může létat. Patří mezi ně písemné testy o různých pravidel, techniky, principy a základy bezpečného létání, a také v reálném čase Letové zkoušky modul na kontrolu potenciálního pilota temperament.
Komerční letové školy mají své vlastní požadavky na zapsal osobu, a to pouze akademicky zvukové jedinci jsou považovány.

Jde nevyřčené, že pokud hledáte dolů z vysokého schodiště vás dostane do tizzy, můžete být lépe hledat více “uzemněné” povolání!

Poznámka: Plat držák je uvedeno v článku je pouze orientační současné vývoj na trhu. Platy se mohou lišit v závislosti na regionu, zkušeností a zaměstnavatelem.

Online psaní práce
Generální ředitel Job Description
EKG Technik Plat
Otázky telefonickém rozhovoru
Práce v sektoru letectví
Kariéra Volby v lékárně
Online práce pro studenty z domova
CEO Popis práce
Jak ukončit pracovní pohovor
Výkonný ředitel Náplň práce
Práce v nemocnicích bez míry