Klinické Pharmacist Jobs

Klinické lékárníci jsou specializované zdravotnické profesionály, kteří jste zodpovědný za poskytování efektivních služeb zdravotní péče pro pacienty a také podílet se na lékařských pracovníků vzdělávacích seminářů programů a konferencí. Kromě toho, že také radí lékaři o odpovídající drogové předpis pro pacienty po analýze pacientů anamnézu a různé diagnostické výsledky. Klinické lékárníka práce jsou náročné a odměňování stejně. S nebe dotýkat vývoj v oblasti zdravotnictví by jistě zvýší možnosti uplatnění v oboru farmacie a poptávky klinických farmaceutů.

Požadavky na klinické lékárníka

Chcete-li se stát klinický farmaceut, musíte začít pracovat od prvního dne na střední škole. Tato práce vyžaduje dobré velení nad matematiky, vědy a chemii, protože práce klinického farmaceuta vyžaduje individuální použití vědecké metody při výkonu povolání. Pevné základy v těchto předmětech by vám pomoci v pokročilých studií.

Rozhodněte se pro hlavní téma, které byste chtěli, aby se na vysoké škole, protože to bude také pomůže rozlousknout lékáren přijímací zkoušky. Chcete-li být lékárník, by studenti měli rozhodnout pro hlavní témata, jako jsou farmakologie, psychologie, fyziky nebo toxikologie. Poté, co vzal použití, pokud škole, můžete objevit v testu Farmacie College Přijímací řízení (PCAT), jakmile jste úspěšně druhý ročník studia.

Profesionální průběh lékárny je čtyři roky, včetně praxe. Před přijetím přijetí, ujistěte se, že vysoká škola je akreditována Akreditační rada pro vzdělávání farmacie. V průběhu lékárny, budou studenti učit, jak spravovat péče o pacienty a následky drogové závislosti. Poslední rok jejich profesní samozřejmě zahrnuje stáž pod vedením licencovaného klinického farmaceuta. Na dokončení kurzu budete odměněni Doctor Farmaceutická fakulta nebo Pharm. D.

Před prováděním lékárnu a být licensovaný lékárník, musíte získat licenci kvalifikační severoamerické Pharmacist Licensure zkoušku (NAPLEX), kterou organizuje Národní asociace senátů farmacie (NABP). Po kvalifikaci této zkoušky, stanete licencované lékaře. Kromě toho, několik států vyžaduje, aby kandidáti splňují Multistate Lékárna Jurisprudence zkoušky (MPJE), který obsahuje všechny zákony lékárny. Jakmile máte licenci, to na vašeho výběru, zda chcete začít cvičit přímo nebo se může o pobytové programy nabízené nemocnice k dalšímu odborných znalostí v této oblasti.

Úkoly a povinnosti

Your povinnosti vede přímo z pozorování pacientů na vzdělávání ho o léky na předpis a od manažerských povinností po výzkumných studií. Všechny požadavky a povinnosti jsou uvedeny v klinickém popisu lékárníka práce předaném lékaře při zahájení své práce.

Péče o pacienty
Musíte mít pacienta pod dohledem a na základě zpráv, které rozhodují o požadované lékařské ošetření pacienta. Ale, je lékárník není oprávněn předepsat léky. Po interakci s pacientem a analyzovat vývoj, navrhuje pro různé léčebné metody pro další zlepšení. Léčebné metody mohou být psychiatrické, ústní nebo intravenózní. Zprávy poskytnuté vámi napomáhá lékaře v předepisování vhodné léky pro pacienta. Oni také pozorovat reakci předepsaných léků na pacienty. Reakce na mysli, jak pacient reaguje na léky, jako je zlepšení zdravotního stavu, vedlejších účinků, souvisejících s příznaky, atd.

Manažerské Odpovědnost
Jste zodpovědní za sledování lékařské historie pacientů spolu s záznamu léčby a léků předepsaných. Na základě o záznamech a provedených pozorování, že zajišťuje, že žádné takové léky jsou předepsány pacientovi, že může způsobit nežádoucí účinky a negativní reakce.

Výzkum, vývoj a vzdělávání
Výzkum, vývoj a vzdělávání nejsou prováděny všech klinických farmaceutů. Pro provádění výzkumu, musí být specializuje na výzkum, a musí mít farmaceutický cel zážitek, který zahrnuje výzkumný program nebo léčbu pro minimální dobu dvou let.

Klinická lékárník je jedním z nejvyšších platebních farmaceutických pracovních míst, pokud máte požadovanou pedagogickou kvalifikaci, zkušenosti a samozřejmě, P sady dovedností. Průměrný plat je $ 85,000. V prvních letech práce, může lékárník nástupní plat nesmí být příliš vysoká, jak jako každé profesi, toto pole také vyžaduje, aby Prvních několik let povolání jsou vynakládány v učení složitosti práce. Nicméně, s nárůstem praxe, plat se postupně zvyšuje v závislosti na růstu trhu. Klinická farmacie má dobré pracovní příležitosti a světlé budoucí vyhlídky, pokud chcete sledovat Vám kariéru v medicíně oblasti.

Jak ukončit pracovní pohovor
Klinická Pharmacist Plat
Obvaz pro interview
Rozhovor Follow-up Letter Sample
Generální ředitel Plat
Jak se obléci na pohovor
Rozhovor Nedostatky
Úvěr důstojník Popis práce
Provozní ředitel Popis práce
Snadný způsob, jak najít práci
Komerční Pilot Plat

Leave a Reply