Klinická Pharmacist Plat

S docela spoustě v oblasti medicíny, mnoho lidí drží jeden nebo druhý titul v této disciplíně začali hledat kariérní možnosti v lékárně, a účinné způsoby, aby se stal lékárníkem. Klinická farmacie je obor medicíny, který se zabývá činností a služeb ve zdravotnictví specialit, podpora duševního používání léčivých ustanovení a má k dispozici. To zahrnuje všechny služby, které jsou poskytované lékárníky, kteří cvičí v nemocnicích, domovech důchodců, kliniky, nebo komunitních center léčby. S efektivním využitím předepsané medicíny, klinický farmaceut vykonává jak klinické aktivity a nemocniční praxi. Všimněte si, že tam je malý rozdíl mezi klinické farmacie a farmacie sám. Pokud lékárna zahrnuje syntetizovaný znalosti, předpis, a alchymie drog, pole klinické farmacie je vše více nakloněný k analytické myšlení příslušných léčivých požadavků a služeb, správy procesů a optimální využití léků, stejně jako drogy a jejich účinky na pacienty. Všechny věci zvažovaly, co je úkolem profil klinického farmaceuta? Jaká je průměrná mzda klinických farmaceutů? Pojďme prostřednictvím svých pracovních profilů před projednáváním plat.

Job Profile

Už jste se rozhodli, že máte zájem stát se lékárník? Klinická lékárník má docela atraktivní pracovní profil. Chcete-li začít s, on / ona je zodpovědná za poskytování mnoha služeb divize ředitele, například, účast v příslušných vzdělávacích programů pro zdravotnický personál, zdravotní péče ustanovení, čímž radu lékařů s ohledem na vhodnost použití drog, informace o dávka kontroly v domech s pečovatelskou službou a nemocnic, a pomoc na ředitele v jeho rutinní práci. Co je víc, jedním z aktuálních povinností klinického farmaceuta je koordinovat úkoly a povinnosti lékárny techniků, kteří zabezpečují nahrávání a dodávky všech lotted drog a léků v souladu s příslušnými právními předpisy a předpisy,. All in all, lze dojít k závěru, že klíčovým úkolem klinické lékárníka je spravovat předpisy tak, aby byla zajištěna přesnost a držet krok s drogami, související dokumenty, stejně jako kopie, a co je nejdůležitější, chrání před použitím strašlivých interakcí.

Mzdové Podrobnosti

Zatímco průměrný plat lékárníka je vysoce závislá na akademické profilu jednotlivce, který se těší, aby se lékárny jako kariéru, to samé platí pro klinické lékárníka příliš. Docela zajímavé, pro každého jednotlivce, který je začátečník, nástupní plat je přibližně 85.000 amerických dolarů, což je naprosto částka začít. Co víc, to je relativně vyšší než plat si mnoho mnoho dalších profesí “se pohybuje na pracovní místa. To dává stručný představu o tom, jak výnosné kariéra v lékárně může být. Pro klinické farmaceuta, střední očekává plat ve Spojených státech je někde kolem $ 100,000. Podle vnitrostátní mzdy dat průzkumu, v průměru, může být roční plat rozsah klinického farmaceuta se pohybují mezi 97.000 dolarů – 116.000 dolar, a různé farmaceutické firmy najmout klinické lékárníků na hodinové stejně jako denní základ. S takovou atraktivní platové stupnice, může kariéru v klinické farmacie ukáže být velmi prospěšné a lukrativní. V souladu s údaji získanými z Úřad statistiky práce, je pravděpodobné, navýší o 18 procent v náboru lékárníků mezi roky 2008 a 2018. To je z důvodu rostoucí populace Spojených států, a tak, dávat důvody k Lékárna technici rozvíjet více a více léčivých drog. Proto, klinické lékárníci mají výhodu nad ostatními, především z důvodu jejich vysoké poptávky.

Akademická kvalifikace

Nyní, když víte, že lékárna je jedním z nejvíce výhodně lukrativní paths profesní rozvoj pro zájemce v medicíně, musíte mít absolvent nebo postgraduální titul v předmětech souvisejících s lékárnou. S atraktivní akademického profilu, je jednotlivec, který chce, aby se místo v medicíně jako klinický farmaceut musí mít dobré držení na různé oblasti farmacie. All in all, absolvent nebo postgraduální studium od licencovaného univerzity připravuje cestu pro aspiranta na lukrativní kariéru a lepší platové balíček.

Ideologie optimalizace léčby, ale také lepšího zdraví a blaho lidí je jedním z nejvíce propitiating kariéry lze jít. Klinická farmacie nejen splňuje tento účel, ale také poskytuje skvělé pracovní příležitosti pro lidi, kteří hledají kariéru v medicíně. S atraktivní plat, mohou jednotlivci v úsilí o dosažení dlouhodobé kariéry v lékárně zažít rychlý růst a rozvoj v důsledku vysokého potenciálu a rozsahu v této oblasti.

Provozní ředitel Popis práce
Investice Banker Popis práce
Online práce pro studenty z domova
Federální Zaměstnanecké benefity
Opětovné o zaměstnání
Jak ukončit pracovní pohovor
CEO Popis práce
Behavioral Rozhovory
Pokladník Popis práce
Pilot Rozsah platu
Lékárník Plat

Leave a Reply