Kariéra v oblasti investičního bankovnictví

Lukrativní svět investičního bankovnictví se vyznačuje značným platových obalů a dlouhé pracovní době. Kariéra v oblasti investičního bankovnictví, jsou dobré pro kvalifikované osoby, které mohou řešit vysokým profilem klienty, a provést výjimečně v hlavní oblasti investic a financí. Přesto, že je konkurenceschopné a náročné na čas, tato práce nabízí vzrušující životní styl pro zaměstnance, kteří mohou tašku obrovské finanční pobídky na konci dne. Profil zaměstnání v této oblasti zahrnuje rozsáhlé cestování a vyčerpávající hodiny, ale dává pohled na větší-než-život tam, kde jsou velké nabídky uzavřená a bohatství jsou přes noc. To také dává příležitost naučit se vstupy a výstupy podnikových financí a vyzvednout analytické dovednosti, které zůstávají užitečné pro zbytek jednotlivce kariéry.

Investiční banky poskytují vládám a obří korporace s investičními službami. Tyto služby mohou zahrnovat nákup, prodej, a cenné papíry k obchodování, nebo spravující majetek. Tyto banky také poskytují poradní panel ve formě konzultantů pro velké klienty, s cílem poskytnout finanční poradenství a investiční nápady. Tyto panely jsou velmi užitečné pro klienty, protože naznačují, jak spravovat cenné papíry pro získávání finančních prostředků, převzetí, fúze a akvizice. Investiční banky také řešit v obchodování s cennými papíry, dluhopisů, akcií a derivátů, a nabízejí zprostředkování a distribuce zařízení. Oni jsou velmi odlišné od komerčních bank, které se zabývají vkladů od klientů a dát přímé úvěry pro organizace i jednotlivce. Investiční banky také sledovat tržních trendů, s cílem poskytnout ziskový poradenství ohledně provádění veřejných nabídky.

Pracovní Profily v investičním bankovnictví
Zde jsou některé z typických pracovních profilů, které jsou nabízeny k chytrých lidí, kteří hledají toho, aby svou kariéru v investičním bankovnictví.

Manažer fondu: Správci fondů do investičních bank podívat po penězích ze zásob pojišťoven, penzijních fondů, a podílových fondů. Jejich výzkum trhu a aplikovat poznatky z investičních analytiků, s cílem investovat klienta peníze pro dlouhodobý růst. Fond manažeři také splňovat vysoké profil klienty a investory, aby se a diskutovat o investičních strategií.
Investiční bankéř: Investiční bankéři patří do dvou oddělení a to Corporate Finance a operace. Úloha investičního bankéře zabývající se firemní finance je radit společností, institucí a vlád, a pomoci jim k dosažení svých finančních cílů. Tyto bankéři jednat jménem klientů a získávat peníze na kapitálových trzích. Oni také setkat ředitelů, finančních ředitelů, členů správní rady, a další vysoce profil kandidáty společnosti, a provádět obchodní nabídky. Investiční bankéři se zabývají operacemi, podporu front-office zaměstnance a jednat s dotazy od klientů. Pomáhají řízení každodenních procesů a jejich zúčtování a vypořádání transakcí provedených v přední kanceláři, a dohlížet na týmy úředníků v kanceláři.
Investiční Analytik: Investiční analytici sledovat životně důležité tržním informacím pro klienty a poskytovat jim při přijímání investičních rozhodnutí. Jejich hlavní úkolem je zkoumat různé aspekty cen akcií a schopností společností splatit své dluhy.
Makléř a Trader: Burzy radí svým klientům, o investičních strategií a řízení rizik. Jejich hlavním úkolem je nakupovat a prodávat cenné papíry na účet svých klientů a získat nejlepší možné řešení pro ně. Za tímto účelem rozhovor klienty a posoudit jejich požadavky týkající se druhu investic, které chcete dělat. Obchodníci zabývat ve finančních produktech nebo komodity, a přečtěte si trh získat maximální výhody pro své klienty. Oni zůstali v kontaktu s vlastním výzkumem a prodejních týmů, aby se přijít s dobrou a flexibilní strategie obchodování na burze.

Vysoce energetická, pracovití a dynamické hotshots investičního bankovnictví jsou ti, kteří pobírají velké platy pro jejich práci. Netřeba říkat, že jejich úspěch zcela závisí na schopnosti zajistit efektivní a kolem hodiny finanční služby klientům, a prokázat flexibilitu a inovativnost ve své práci.

Online Jobs pro 13 letých
Nemocnice Jobs – Typy pracovních míst v nemocnicích
Klinická Pharmacist Plat
Generální ředitel Plat
Pojistný matematik Plat
Detektiv Plat
Povinnosti prezidenta Spojených států
Zookeeper Plat
Geofyzik Plat
Úvěr důstojník Popis práce
Investice Banker Popis práce

Leave a Reply