Kariéra v oblasti investičního bankovnictví

Lukrativní svět investičního bankovnictví se vyznačuje značným platových obalů a dlouhé pracovní době. Kariéra v oblasti investičního bankovnictví, jsou dobré pro kvalifikované osoby, které mohou řešit vysokým profilem klienty, a provést výjimečně v hlavní oblasti investic a financí. Přesto, že je konkurenceschopné a náročné na čas, tato práce nabízí vzrušující životní styl pro zaměstnance, kteří mohou tašku obrovské finanční pobídky na konci dne. Profil zaměstnání v této oblasti zahrnuje rozsáhlé cestování a vyčerpávající hodiny, ale dává pohled na větší-než-život tam, kde jsou velké nabídky uzavřená a bohatství jsou přes noc. To také dává příležitost naučit se vstupy a výstupy podnikových financí a vyzvednout analytické dovednosti, které zůstávají užitečné pro zbytek jednotlivce kariéry.

Investiční banky poskytují vládám a obří korporace s investičními službami. Tyto služby mohou zahrnovat nákup, prodej, a cenné papíry k obchodování, nebo spravující majetek. Tyto banky také poskytují poradní panel ve formě konzultantů pro velké klienty, s cílem poskytnout finanční poradenství a investiční nápady. Tyto panely jsou velmi užitečné pro klienty, protože naznačují, jak spravovat cenné papíry pro získávání finančních prostředků, převzetí, fúze a akvizice. Investiční banky také řešit v obchodování s cennými papíry, dluhopisů, akcií a derivátů, a nabízejí zprostředkování a distribuce zařízení. Oni jsou velmi odlišné od komerčních bank, které se zabývají vkladů od klientů a dát přímé úvěry pro organizace i jednotlivce. Investiční banky také sledovat tržních trendů, s cílem poskytnout ziskový poradenství ohledně provádění veřejných nabídky.

Pracovní Profily v investičním bankovnictví
Zde jsou některé z typických pracovních profilů, které jsou nabízeny k chytrých lidí, kteří hledají toho, aby svou kariéru v investičním bankovnictví.

Manažer fondu: Správci fondů do investičních bank podívat po penězích ze zásob pojišťoven, penzijních fondů, a podílových fondů. Jejich výzkum trhu a aplikovat poznatky z investičních analytiků, s cílem investovat klienta peníze pro dlouhodobý růst. Fond manažeři také splňovat vysoké profil klienty a investory, aby se a diskutovat o investičních strategií.
Investiční bankéř: Investiční bankéři patří do dvou oddělení a to Corporate Finance a operace. Úloha investičního bankéře zabývající se firemní finance je radit společností, institucí a vlád, a pomoci jim k dosažení svých finančních cílů. Tyto bankéři jednat jménem klientů a získávat peníze na kapitálových trzích. Oni také setkat ředitelů, finančních ředitelů, členů správní rady, a další vysoce profil kandidáty společnosti, a provádět obchodní nabídky. Investiční bankéři se zabývají operacemi, podporu front-office zaměstnance a jednat s dotazy od klientů. Pomáhají řízení každodenních procesů a jejich zúčtování a vypořádání transakcí provedených v přední kanceláři, a dohlížet na týmy úředníků v kanceláři.
Investiční Analytik: Investiční analytici sledovat životně důležité tržním informacím pro klienty a poskytovat jim při přijímání investičních rozhodnutí. Jejich hlavní úkolem je zkoumat různé aspekty cen akcií a schopností společností splatit své dluhy.
Makléř a Trader: Burzy radí svým klientům, o investičních strategií a řízení rizik. Jejich hlavním úkolem je nakupovat a prodávat cenné papíry na účet svých klientů a získat nejlepší možné řešení pro ně. Za tímto účelem rozhovor klienty a posoudit jejich požadavky týkající se druhu investic, které chcete dělat. Obchodníci zabývat ve finančních produktech nebo komodity, a přečtěte si trh získat maximální výhody pro své klienty. Oni zůstali v kontaktu s vlastním výzkumem a prodejních týmů, aby se přijít s dobrou a flexibilní strategie obchodování na burze.

Vysoce energetická, pracovití a dynamické hotshots investičního bankovnictví jsou ti, kteří pobírají velké platy pro jejich práci. Netřeba říkat, že jejich úspěch zcela závisí na schopnosti zajistit efektivní a kolem hodiny finanční služby klientům, a prokázat flexibilitu a inovativnost ve své práci.

Chemik Popis práce
Tipy hledání práce
Internet Jobs z domova bez investic
Online psaní práce
Tvůrčí psaní práce online
Online instruktora práce
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Výhody státní zaměstnanec
Online práce pro vysokoškoláky
Průměrný plat pilota
Jak používat LinkedIn najít práci

Leave a Reply