Job procesu přijímání

Ať už se ucházíte o práci poprvé nebo zadáním úlohy scénu po dlouhé mezery, bude znalost výběr zaměstnanců a pronájem procesu pomoci snížit vaše obavy o pohovoru a vyvolat pocit mnohem víc v pohodě sami se sebou. Hledání práce v době recese, není jednoduché, a pokud kandidát nemá žádné znalosti o tom, co očekávat od potenciálních zaměstnavatelů, může vybírat svou daň na něm. Takže, by mohla pomoci takovým účastníky na trhu práce, uvedených níže, je kompletní práci nájem proces.

Reklama na Job
Proces začíná zaměstnavatele reklamy pro volná pracovní místa v kterémkoli nebo všech novin, časopisů obchodních, Internet, on vlastní podnikové internetové stránky, s případnými externě profesionální najímání agentury a na veletrzích pracovních příležitostí. Reklama velmi jasně uvádí kvalifikaci, že kandidáti potřebují vlastnit, aby byly způsobilé pro tuto práci. Inzerát bude uvádět poslední datum podání přihlášky, životopis a průvodní dopis. Reklama obsahuje také kontaktní údaje na organizace.

Přezkum aplikací
Po kandidáti předložili své žádosti o zaměstnání a životopisy, bude správce přezkoumá tyto nesrovnalosti posoudit a zjistit, které kandidáti splňují způsobilost a mají požadované dovednosti a talent pro tuto práci dobře. Do užšího kandidáti poté jsou vyzval k pohovoru.

Rozhovor
Pohovoru se může lišit od organizace k organizaci. Obvykle, první rozhovor kandidáta je HR (Human Resources) Správce. Pokud po dotazování kandidáta, manažer HR domnívá, že uchazeč ráže, je volal na druhý pohovor s manažerem pod kým on bude pracovat v organizaci. Třetí rozhovor je s vedoucím oddělení, které má uchazeč podal žádost o. A konečně, je kandidát rozhovor generálního ředitele. Nicméně, pokud organizace je malá, může být jen jeden rozhovor.

Během rozhovoru, je uchazeč požádán o jeho předchozí pracovní zkušenosti, jeho budoucí cíle, jeho silných, jeho slabost, atd. To se provádí zaměstnavatel, aby mít přehled o kandidáta dovednosti, schopnosti i jeho celkovou osobnost . Kandidát by měl vždycky připraven na pohovor. Měl by nosit i žehlit, formální oblečení. Jedním z nejvíce užitečných tipů pohovor je, že by měl odpovědět na všechny otázky, které pro něj tazatel zdvořile, s trpělivostí a úsměvem na tváři. Během rozhovoru, je kandidát dostane šanci se zeptat co chce vědět o organizaci stejně.

Pozadí Kontroly
Posledním krokem zahrnuje referenční kontrolu kandidáta. Kontroly zaměstnanců pozadí jsou prováděny především zjistit stanovisko předchozích zaměstnavatelů o uchazeče osobní a profesionální chování. Některé další kontroly, které může být děláno – v minulých trestní záznamy, drog projekce, kontroly kreditních karet, stejně jako lékařskou testy. V těchto dnech, úvěrové kontroly jsou stále docela normou téměř ve všech průmyslových odvětvích, tak pro kandidáta, udržování dobrou kreditní záznam se stal velmi důležité.

Po celý proces je kompletní, zaměstnavatelé dostat do kontaktu s vybranými kandidáty, kdykoliv mezi dnem na měsíc dotazování. Zaměstnavatelé trvat delší dobu, pokud je organizace je velký a existuje spousta pracovních míst. V takovém případě bude celý pohovoru, kontroly pozadí, atd. trvat. Pokud zaměstnavatel nedostal do kontaktu s kandidátem na dva týdny po rozhovoru, by kandidát vždy zavolat následovat. Jakmile uchazeč je najat, jeho zaměstnanec školení začíná. Nicméně, před tím kandidát by měl zajistit, že má jeho rodný list a zelenou kartu s sebou, protože většina zaměstnavatelů požádat o tyto na úplně první den v práci.

Navazující Letter Po rozhovoru
Platy státní zaměstnanec
Federální Zaměstnanecké benefity
Známky dobrý rozhovor
Školní Bus Driver Plat
Lékárník Popis práce
Lékárník nástupní plat
Jak se stát lékárník
Telefon Interview Etiketa
Online práce pro vysokoškoláky
Jak ukončit pracovní pohovor

Leave a Reply