Job Interview Sledování Email

Co je to navazující email po pohovoru? Je to prostě formální dopis zašlete na společnosti, které se pohovoru, vyjádřit svou vděčnost k nim pro zábavu vás a vaše touha pracovat s nimi.

Need for Po Through

Poté, co jste udělal se svým pohovoru, budete mít reálnou představu o tom, jak to šlo. Pokud je zdání možnost, že by se Vám mohl přistát tuto práci, může v návaznosti email jen jazýčkem na vahách ve svůj prospěch. Jednoduché tip: Šéfové obdivovat poslušnost a profesionalitu v perspektivní zaměstnance. A napsat jednoduchou děkuji dopis po pohovoru vás udrží na šéfa mysli na chvíli. Jak? No pro začátek, může vidět svůj e-mail ve své schránce pokaždé, když se otevře! Takže šance, že uvidí své jméno a zváží vás na místo, jsou velmi vysoké. Je to jako impozantní reklama vidíte právě předtím, než jdete do supermarketu zvýší šance na Kupujete tento výrobek. Napsat pracuje na stejném hospodářském jevu. Ale jo, produkt a reklama, jak musí být zajímavé! Samozřejmě, v případě, že rozhovor byl hrozný, alespoň šéf bude vědět, že jsi optimista a přímý!

Psaní Perfektní Follow-Up E-mail

Celá věc je v podstatě formální dopis psaní cvičení. A “formální”, mám na mysli “short”. Neměli byste psát o tom, jak a proč se těšíme na spolupráci s firmou, nebo kolik opravdu potřebujete práci. Jedná se o jednoduchý děkuji poznámka, psána ve formě obchodního dopisu. Což znamená, že věci, nad a pod obsahem je více než skutečného obsahu. Takže bez dalších okolků, pojďme velmi vážně diskutovat o obsahu.

Vlastní Úvod: Je zřejmé, velmi důležitou součástí e-mailu. Zaměstnavatel by neměl (a nebude) cítit potřebu zkoumat totožnost osoby, která odeslala e-mail. Tak pište své jméno, tak, jak jste to napsal ve svém životopisu, adresu a e-mailovou ID.
Oslovení: Protože se jedná o formální komunikace, takže nikdo nemůže psát “Vážený pane”. Mělo by to být formální oslovení. Dalo by se použít “respektovaných pane / Vážená paní”.
První odstavec: První odstavec je v podstatě, jak představit sebe a děkuji osobu, za vynášení čas vzít si rozhovor.
Druhý odstavec: Druhý odstavec se může zabývat s dalším důrazem na tom, jak jsou ideální pro práci a sedět pracovní požadavky dokonale. Nebo můžete skončit svůj dopis s tímto odstavcem sám s tím, že budete doufat, že se společnost pozitivně vnímá vaši žádost a vybere vás.
Třetí odstavec a Ending: V případě, že jste se rozhodli jít s druhým odstavcem, můžete skončit s třetí vyjádřili naději, že společnost bude vybírat vás a že jste se opravdu těším na práci pro společnost. Konec s “upřímně” nebo “poděkováním”.

Chcete-li, aby se věci jasnější, tady je ukázka sledování email po pohovoru.

Jméno: (vaše jméno a příjmení)
Adresa: (Vaše adresa)
Telefonní číslo: (vaše telefonní číslo)
Email ID: (Vaše e-mailová ID)

Uznávaný pane / Vážená paní,

I, (vaše jméno), jsem vděčný, že jste rozhovor mě na místo (post) ve vaší vážené společnosti.

Upřímně věřím, že mám technické, analytické a osoba schopnosti vykonávat dobře v této práci. Kdybych byl vybrán, ujišťuji vás, že bych také přinést ke stolu další vedení a odborných kvalit.

Rád bych zopakoval mou touhu pracovat pro vaší vážené společnosti a bude se těšit na sdělení od vás o totéž.

Poděkoval vám,

(Vaše jméno)

Udržování dobré návaznosti dává pozitivní dojem o sebe a je něco, co byste neměli zapomenout poslat po rozhovoru!

Zaměřením pozornosti na vaše řeč může zlomit, nebo pohovoru
Job procesu přijímání
Farmakolog Plat
Skutečně k online Jobs
Obvaz pro interview
Zámořské přepravy nákladů práce
Co vzít s sebou na pohovor
EKG Technik Plat
Online Jobs pro 16 letých
Průměrný plat lékárníka
Prodejní Yourself: ale opravdu!

Leave a Reply