Job Interview: Oblékání úspěšně

Protože váš vzhled a oblékání smysl také odráží vaši osobnost, a proto je velmi důležité, že jste řádně oblečen za rozhovor.

To však neznamená, že byste měli jít ven a investovat do nového šatníku, jen se ujistěte, že jste schopni dát dohromady odpovídající rozhovoru oblečení. Níže je několik tipů:
1. Obecně platí, že profesionální-vypadající šaty nebo oblek s nízkým podpatkem boty dělá nejlepší dojem. Ve více konzervativní odvětví, jako je právo a bankovnictví, oblek je bezpečnější sázka než šaty. Ve stejné době, některé náboráře v kreativních odvětvích, jako je reklama a publikování hledat více neformální, elegantní vzhled, který odráží žalobkyně individualitu. Tak v jakékoli pole, které se na vlastní úsudek a opotřebení, co je jak profesionální a pohodlné pro vás.

2. Také se ujistěte, že vaše oblečení jsou čisté bez poskvrny a dobře padnoucí, že vaše vlasy styl je elegantní a efektivní, a že vaše boty jsou čisté a atraktivní.

3. Vyhněte se nadměrnému šperky, make-up, ani parfém. Pamatujte si, že se chystáte na pohovor a ne stranou a tak se snaží být stejně přirozené, jak můžete.

4. Ujistěte se, že nosit hodinky, pero, a psací podložky pro psaní poznámek. Aktovka nebo portfolia, pokud jej máte, vám pomůže dokončit vzhled profesionality. A nezapomeňte vzít několik dalších kopií svůj životopis!

5. Vyhněte se nosit peněženku, pokud je to možné.

Jak převést roční mzdy na hodinová mzda
Mikrobiolog Plat
Výhody státní zaměstnanec
Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti
Jak používat LinkedIn najít práci
Wildlife Rehabilitator Plat
Investiční bankéř Rozsah platu
Pokladník Popis práce
Biochemik Rozsah platu
Co vzít s sebou na pohovor
Airline Pilot Plat

Leave a Reply