Job Interview: Oblékání úspěšně

Protože váš vzhled a oblékání smysl také odráží vaši osobnost, a proto je velmi důležité, že jste řádně oblečen za rozhovor.

To však neznamená, že byste měli jít ven a investovat do nového šatníku, jen se ujistěte, že jste schopni dát dohromady odpovídající rozhovoru oblečení. Níže je několik tipů:
1. Obecně platí, že profesionální-vypadající šaty nebo oblek s nízkým podpatkem boty dělá nejlepší dojem. Ve více konzervativní odvětví, jako je právo a bankovnictví, oblek je bezpečnější sázka než šaty. Ve stejné době, některé náboráře v kreativních odvětvích, jako je reklama a publikování hledat více neformální, elegantní vzhled, který odráží žalobkyně individualitu. Tak v jakékoli pole, které se na vlastní úsudek a opotřebení, co je jak profesionální a pohodlné pro vás.

2. Také se ujistěte, že vaše oblečení jsou čisté bez poskvrny a dobře padnoucí, že vaše vlasy styl je elegantní a efektivní, a že vaše boty jsou čisté a atraktivní.

3. Vyhněte se nadměrnému šperky, make-up, ani parfém. Pamatujte si, že se chystáte na pohovor a ne stranou a tak se snaží být stejně přirozené, jak můžete.

4. Ujistěte se, že nosit hodinky, pero, a psací podložky pro psaní poznámek. Aktovka nebo portfolia, pokud jej máte, vám pomůže dokončit vzhled profesionality. A nezapomeňte vzít několik dalších kopií svůj životopis!

5. Vyhněte se nosit peněženku, pokud je to možné.

Jak převést roční mzdy na hodinová mzda
Kompetencí Based Rozhovory
Genetik Plat
Tattoo Artist Plat
Osobní bankéř Popis práce
Jak se připravit na přijímací pohovor
Online práce pro 14 letých
Průměrný nástupní plat MBA
Bioinženýrství Plat
Práce v nemocnicích bez míry
Jak čelit Interview s důvěrou

Leave a Reply