Job Interview Oblečení

Příprava na pohovor se může zdát být obtížný úkol. S tlakem náročných otázek, rozhovor, nosit správné oblečení je něco, co přispívá k napětí. Špatná volba oblečení vás může odvést od chytil zlatou příležitost ve své kariéře. Takže na sobě správné oblečení a zůstat daleko od špatných kusů je to, co potřebujete, aby při chůzi na pohovor. Tento článek o oblečení pohovoru vám pomůže rozhodnout, dokonalé šaty.

Ženy

Dámské oblečení na pohovor musí se v podstatě skládá ze sukně-obleku (sukně a sako z téhož materiálu) a formální full-rukávy košile. Můžete se také vydat na formální kalhotový kostým komba. Jdi na námořnictvo, černá nebo šedá barva pro oblek. Uchovávejte košili ve sněhu-bílé nebo světle barvu. Pamatujte, že sukně se musí týkat stehna, když se sedí si. Nechoďte na rybářské síti, vzorované punčochového zboží nebo holé nohy. Neutrální punčocháče je to pravé kus. Černé čerpadlo boty s tužkou nebo box podpatky jsou nejlepší pár obuvi, že ženy musí nosit na pohovor. Pamatujte si, že peep-toe, nebo sandály jsou přísné ne-ne.

Můžete nosit jednotný soubor šperků, to je nejlepší, když si můžete udělat pryč bez něj. Jednoduché topy a perlový náhrdelník je nejlepší šperky se nosí, pokud potřebujete mít jeden. Doporučuje se zvolit aktovku místo kabelky. Pokud máte rozhovor v tvůrčí oblasti, jako reklamy pak můžete rozhodnout pro černou koženou kabelku. Pamatujte, že make-up na minimum. Nude rtěnku a tenký štěteček na obočí je dost. Hřebíky musí být zkrácena na střední délky a maloval s neutrálním nehty. Trendy barvy na vlasy a účesy je třeba se vyhnout. Culíku nebo formální updo účes jako jednoduchou nízkou buchta je nejlepší zvolit pro perfektní oblečení.

Muži

U mužů je oblečení v podstatě obsahuje dva kusy formální kalhotový kostým a full-rukávy formální košili. Kalhotový kostým musí být v modré, černé nebo šedé barvě. Bílou, smetana nebo světle modrá košile bude nejlepší pro tento oděv. Hedvábné kravaty jsou nezbytnou součástí oděvu. No, ujistěte se, že kravata je ne méně než tři a čtvrtina palců. Musí mít konzervativní vzor. Červené a vínové je nejlepší barva zvolit.

Boty Kožené šaty v černé barvě, jsou nejlepší pár obuvi do být oblékl na pohovor. Pás by měl být z kůže nebo kůže jako materiál a měl by odpovídat boty. V půl lýtek ponožky, které odpovídají dobře kalhot jsou ty správné, aby se nosí. Ne šperky, kromě snubní prsten a žádný make-up je nejdůležitější rozhovor tipy oblečení pro muže. Vlasy musí být krátké a měly by se neměla vztahovat na obličej. Opět kufříku nebo portfolio je lepší být na palubě. Dbejte na to, nést batoh.

Tetování, piercing, obličejové odřený obuv, tučné vzory, křiklavé barvy, pomačkaný nebo potřísněné oblečení musí být přísně vyvarovat rozhovoru. Ujistěte se, že se budete cítit pohodlně v co jste na sobě. Můžete mít zkušební celého oděvu jednou, aby se cítili v rozhovoru den. Pamatujte si, že oblečení musí být perfektní na vašem těle. Ill-montáž oblečení jsou další věc, kterou je třeba přísně vyvarovat. Ujistěte se, že šaty jsou dobře lisované a boty vyleštěné správně. Samozřejmě, účetní potřebné certifikáty, dokumenty a pera potřebuje žádnou zmínku. Nošení právo na oblečení je nejen vypadat elegantně, ale bude také odrážet, jak vážně jste o práci. Takže navléknou správné oblečení a chodit v sebevědomě s měkkým úsměvem.

Online Jobs bez investic
Úvěr důstojník Plat
MBA Plat
Opětovné o zaměstnání
Chemik Popis práce
Bioinženýrství Plat
Job Interview Dress Code
Místa, která jsou náboru a výběru zaměstnanců
Chemik Plat
Jak najít on-line výzkum Jobs
Platy státní zaměstnanec

Leave a Reply