Jak vyhrát Job Interview

Takže máte-li výzvu k pohovoru? No, to znamená, že jste napsali svůj životopis dobře a trochu zapůsobilo novinářům se svými úspěchy a úspěchy! Nyní, další věc, kterou v souladu pro vás, aby si zajistil that prestižní práci, je jasné, rozhovor. Když se objeví na pohovor, jedna velmi důležitá věc, kterou by si měl uvědomit, je, že v průběhu rozhovoru, jste výrobek a vy budete muset na trhu sami, ve většině profesionální a inteligentní způsobem, tak, aby tazatelé vyberte tě nad ostatními kandidáty! Přejděte dolů vědět podrobně tipy pro vítězství pracovní pohovor …

Oděv
Způsob, jakým se člověk obléká se, vypovídá o jeho osobnosti. Chcete-li vytvořit dobrý první dojem v rozhovoru, nosit čisté, žehlit, profesionální oblečení. Boty by měly být dobře leštěné. Ženy by měly mít příslušenství na minimum a oblečení by nevyplynuly pokožku. Muži by měli být dobře upravený. Oblečení v barvách, jako je bílá, šedá, hnědá, černá a kaštanové by se měly používat. Tam by měla být nic třpitivý nebo přes vrchol o příslušenství a oblečení na pohovor.

Společnost znalostí
Při přípravě na přijímací pohovor, by uchazeči měli snažit vědět, jak hodně jak oni mohou o organizaci, které se chcete připojit. Dnes, jeden může snadno najít informace a novinky o organizaci z Internetu. Tím, že sám aktualizuje na společnost, může kandidát odpovědět na otázky, jako to, co víte o naší organizaci?, Proč se chcete připojit naši společnost, atd., což jsou některé z nejčastějších otázek v každém rozhovoru.

Poznání sebe
Jak již bylo zmíněno, kandidát musí uvádět na trh se během rozhovoru. Chcete-li to provést, měl by být dobře vědom všech svých silných a slabých stránkách,, jeho úspěchy, dovednosti a úspěchy v minulosti. Takže jeden z užitečných tipů je dát si nějaký čas a projít všechny vaše certifikáty, pracovní zkušenosti a vzdělávacích stupňů. Zapište si všechny body, které si myslíte, vám bude ideálním kandidátem pro tuto práci po ruce. Vezmi si některé já sám čas a přemýšlet o sobě. Zvyšte svou sebepoznání, jak vám to pomůže odpovědět na řadu pohovoru účinně.

Mravy
Tazatel hledá kandidáta, který je zkušený, vzdělaný, dobře vyškolený a co je nejdůležitější, které je schopné pracovat v týmu. To je důvod, proč je hrubý nebo arogantní nebo neuctivé, během rozhovoru, je velký, ne, ne. Být zdvořilý a věří, je velmi důležité, aby byla úspěšná v rozhovoru. Dosažení patnáct minut před rozhovorem, pozdrav tazatele, díval se mu do očí, odpovídal na všechny otázky s jasností a důvěrou, mu děkoval na konci rozhovoru pro dává vám čas, tyto všechny věci, které se mohou zdát malé, skutečně přispívají a hodně k vytvoření příznivého dojmu kandidáta na tazatele.

Body Language
Zobrazení pozitivní řeč těla. Usmívající se každou chvíli a pak, sedícím ve vzpřímené poloze, ozvučení a hledáte energický, správně používat ruce a oční pohyby při uvedení místo v celé, to vše ukazuje, že uchazeč je přesvědčen o sebe a velmi pozitivní ve svém přístupu. Ošívat, koktání, neudržují oční kontakt, hledáte nervózní, že defenzivní při odpovědi na otázky, to jsou některé z věcí, aby se zabránilo.

Komunikace
Být dobrý v komunikaci je jeden z dovedností, které je tolik potřebné, aby se na základě pohovoru. Během rozhovoru, prezentace je velmi důležitá. Ať už jste dosáhli ve svých předchozích zaměstnáních, bude držet žádný význam, pokud nemůžete komunikovat stejně, ve většině stručné a jasné způsobem k vašim tazatelů. Také, pokud dopravní své úspěchy na seznam zaměstnavateli, aktuální údaje a příklady ke zvýšení jejich pravost. Například, říkat novinářům, že jste lepšího výsledku prodejního cíle, které jste dostali v minulosti společnosti o 30%, zní mnohem skutečné, než jen říct, že jsi překročil prodejní cíle.

Chcete-li být úspěšný při pohovoru, aby seznam některých z nejčastěji kladených otázek, a pak praxe jejich zodpovězení na vlastní pěst. To vám pomůže nesmírně zatímco se objeví v přední části skutečných tazatelů. Na konci, ne hodit vaše naděje na jednu úlohu, protože to může zvýšit vaši úzkost. Místo toho, požádat o počtu pracovních míst a udržet otevřenou mysl, zatímco se objeví na pohovor. Nezobrazovat své zoufalství, místo toho být jisti, o celé věci, bude to nejen pomůže v zatínal práci, ale také dobré pay balíček! Všechno nejlepší!

Jak najít práci
Stenograf Plat
Provozní ředitel Popis práce
Body Language přijímací pohovory
Skutečně k online Jobs
Statistik Plat
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Výkonný ředitel Náplň práce
Jak se obléci na pohovor
Pojistný matematik nástupní plat
Investice Banker Popis práce