Jak ukončit pracovní pohovor

Takže jste se nakonec rozhodl, co chceš být, tvoje kariéra příležitost je přímo před vámi a vás uvítá s otevřenou náručí. Máte všechny předpoklady a dovednosti ve světě, a víte, že nikdo si zaslouží tu práci víc než ty. Ale je tu ještě jeden problém, budete muset přesvědčit na panel rozhodčích, že jste nejlepší volbou pro tuto práci. Měli by se domnívají, že jsou správné rozhodnutí o výběru budete pro jejich společnost. Rozhovor je pravděpodobně nejtěžší část za případné zaměstnance. Miliony talentovaných kandidátů přijít o práci, protože oni nemají akademické dovednosti, ale proto, že chybí rozhovor dovednosti. Pochopte jednu věc, rozhovor je jediný okamžik, kdy budete muset přesvědčit zaměstnavatele, že jsou vhodné pro tuto práci. Musíte se ujistit, že rozlousknout a zapůsobit na ně. Neměl by být nejmenších pochyb v jejich mysli při výběru vás. Chcete-li, aby se ujistil, dostanete přes, měli byste nejen začít rozhovor s pozitivním duchu, ale také ukončit rozhovor s jedním.

Většina lidí připravit skvělý úvod a většina z nich také povede dobře v otázkách a testy, ale jeho pouze na konci, že pokazit a ztratit šanci. No, já doufám, že nebudete chtít, aby pro sebe. Nezapomeňte závěrečná fáze rozhovoru je velmi důležité, měli byste nechat tazatele s pocitem, že jste tím správným kandidátem pro tuto pracovní příležitost.

Co říci na konci pohovoru

Zatímco sedí na pohovor budete mít jeden společný cíl ve vaší mysli, a že je přesvědčit tazatele, že jste tou správnou volbou a žádný jiný kandidát opatření nahoru. No, bude vaše osobnost, vaše znalosti, a vaše akademici vás daleko v rozhovoru kolech, ale jak to ukončit pohovoru bude Seal the Deal pro dobro.

Zeptejte Důležité otázky
Je nezbytné, aby se zeptáte důležité otázky na konci. Na konci, každý tazatel žádá kandidáta, aby si pročistil pochybnosti, pokud jde o pracovní profil a společnosti. To je doba, kdy byste se měli ptát. Ujistěte se, že zvuk vzrušující, zatímco ptát, ale nejdou přes palubu s vzrušením. Je důležité, abyste klást otázky, jak to ukazuje váš zájem o společnost a pracovní profil.

Použijte pozitivní tresty
Poté, co jste požádal všechny vaše otázky, tazatel bude pravděpodobně říkat Máte-li nic jiného, ​​to bude vše. Odpovědět s Děkuji za váš čas. Tato krátká ale působivé prohlášení je pozitivní uzavření v rozhovoru. To ukazuje na tazatele, že děláte hodnotu času, který on / ona dal prostor pro vaše dotazy.

Buďte v kontaktu
Pokud váš rozhovor je tři kola proces ujistěte se, že zůstanou v kontaktu s tazatelem. Získejte všechny jména a názvy všech lidí na porotě a získat informace z každého jsi potkal. Nikdy nevíte, kdo by vám výzvu pro další kolo.

Nikdy Dotaz na Pay balíčku
Ano, my všichni pracovat pro peníze, ale nikdy požádat o platu na konci rozhovoru. I když si chcete zeptat na plat balíčku, zeptejte se peníze otázku, když se ptáte na různé otázky týkající se zaměstnání.

Buďte Clear v tom, co očekávat
Poctivost je stále nejlepší politika. Buďte upřímní o vaše očekávání od společnosti a být trochu nadšený. To se zdá být docela zřejmé, ale mnohokrát, lidé zapomínají sledovat tento zřejmý krok. Dejte jim vědět, svůj talent a ve stejnou dobu dejte jim vědět, jak prospěšné budete pro společnost. Po rozhovoru, můžete ukázat své uznání zasláním děkuji dopis.

Doufám, že tyto body vám pomohou vědět, jak ukončit pracovní pohovor v pozitivním duchu. Nejlepší způsob, jak ukončit rozhovor, je mít pozitivní postoj, který je v kombinaci s důvěrou a opravdový úsměv. A pamatujte, poslední část je stejně důležitá jako první část rozhovoru.

Prodejní Yourself: ale opravdu!
Lékařské recepční Plat
Nedostatky na pohovor
Průměrný plat pilota
Stenograf Plat
Online práce pro vysokoškoláky
Průměrný plat lékárníka
Civilní služba Kariéra
Navazující Letter Po rozhovoru
Interview Sledování Email
Letecké práce

Leave a Reply