Jak se stát Medical Receptionist

Lékařské recepční je profesionál, který slouží jako prostředník mezi lékařem a pacientem. Tato práce není jen zapojit pozdrav pacientů v lékaře kliniky. Hodně jde do provádění této práci a tím efektivně. Navíc, je to práce, která spoléhá více na osobních dovedností, než na jakýkoliv typ vzdělávání, a většina školení je přijímána na práci. Certifikace v oblasti je k dispozici a rozhodně dává výhodu pro ty, kteří chtějí pokračovat jako na plný úvazek kariéru. Pohled na to, jak se stát zdravotní recepční vám podrobnosti týkající se užívání to profesionálně. Před tím, pojďme se stručně podívat na to, co tahle práce obnáší.

Popis práce

Lékařské recepční je někdo, kdo řídí vztahu lékař-pacient účinně a může pracovat v různých nastavení, jako je ordinace do centra zdravotní péče. Manipulace dotazy u pacientů, plánování schůzky s nimi pro lékaře, řízení své záznamy a detaily, záznamník maily a telefonní hovory, vysvětlovat předpisy pro pacienty, které se zabývají pojistných nároků, a komunikaci s ostatními lékařské a zdravotnické péče odborníků, všechny jsou pod pravomocí z lékařského recepční povinností. Jak můžete vidět, práce zahrnuje především front-desk odpovědnost. Nicméně, tyto povinnosti i přesahují recepci, a mají znalosti nějakého množství lékařských žargonu, obchodních dovedností, a dovednosti řízení kanceláře určitě pomůže v této oblasti.

Vzdělávací požadavky

Jak již bylo zmíněno dříve, tato práce se více spoléhá na dovednosti než na vzdělání. Nicméně, tam jsou některé vzdělávací požadavky, které musí být splněny spolu s rozvojem dalších základních dovedností.

High School Diploma: Získání maturitu nebo GED je základním požadavkem k stávat se lékařské recepční. Zaměřte se na vědách a matematice na střední škole pro lepší výkon v práci. Zatímco většina těchto studentů může dostat přímo práci, jako jsou lékařské recepčních, existují i ​​jiné věci, které můžete udělat, aby se lépe práci.
Přidruženého Titul: Zatímco vysokoškolský diplom není nutné, může mít někdo pomoci. Na vysoké škole, můžete se soustředit na témata jako je psychologie, komunikace, počítače, obchodních dovedností a vedení, účetnictví a statistiky rozvíjet potřebné dovednosti pro práci. Jeden nebo dva roky na vysoké škole vás připraví dobře pro tuto práci.
Certifikace: Pro výhodu nad ostatními v této oblasti, můžete sledovat certifikátu kurz. Toto je obvykle jeden rok kurz, který bude zahrnovat vzdělávání v obchodní komunikaci, zdravotnické zákony a etikou, počítačové programy, lékařské terminologie, a na pracovišti vztahy. Takový kurz bude arm vám některé základní dovednosti, které mohou zdokonalovat, když v práci. Můžete si vybrat k dosažení pouze certifikaci místo přidruženého titul z vysoké školy.
Stáže a dobrovolná práce: jakákoliv práce je lépe provádí, když jeden má zkušenosti v něm. Podobně, v tomto případě, bude dosažení stáž nebo provedením nějaké související dobrovolnické práci vždy být velmi užitečné. Jedná se o aspekty, které můžete zvýraznit svůj životopis jako čerstvé lékařské recepční, a určitě vám pomůže, že první práci.

Požadované dovednosti

Žádná práce se vyplatí, pokud nemáte schopnosti vykonávat to. Účast v dobrovolnických programech a stážích, spolu s certifikací vám pomohou budovat a rozvíjet potřebné dovednosti, aby se stala dobrou lékařskou recepční. Kromě toho byste začít pracovat na vývoji těchto co nejdříve, takže můžete snadno do práce hladce. Dovednosti, které jsou očekávané, jsou:
Trpělivost
Dovednosti Time Management
Obchodní / Office manažerské dovednosti
Dovednosti zákazníků Vztah
Organizační dovednosti
Nezávislost stejně jako mužstvo, které hraje dovednosti
Důvěra
Dovednosti Počítačové užívání
Komunikační dovednosti

To vše jsou dovednosti, které jsou obvykle získané na práci. Nicméně, musíte být otevřena rozvojovým tyto tak, že se může stát důkladné profesionální a požadovat dobrý plat s úrovní znalostí. To by také pomoci najít nějaké lidi, kteří jsou již v podniku pochopit, co práce znamená a jak se obejít stává lékařské recepční. Začněte pracovat na své schopnosti a vzdělání nejdříve, aby co nejvíce z této lukrativní práci.

Behavioral Rozhovory
Job Interview Dress Code
Klinická Pharmacist Plat
Kriminalista Plat
Průměrný Američan příjmů
Online práce pro vysokoškoláky
Proč si vybrat Lékárna jako kariéru?
Generální dodavatel Plat
Profesionální organizátor Plat
MBA Plat
Jak najít práci Fast

Leave a Reply