Jak se připravit na druhý pohovor

To je samozřejmost pro zaměstnavatele volat potenciální kandidáty na druhý pohovor. Ačkoli mnoho žadatelů jsou nadšeni s tím, že společnost je vážně zvažuje je pro práci, trochu nejistoty i husí kůže, vzhledem k vyhlídce obkladu skupinu tazatelů. Žadatelé musí mít na paměti, že být nazýván na druhý pohovor neznamená, že byly vybrány pro tuto práci. Takže, je vhodné, aby se zabránilo nespokojila a připravit se na druhý pohovor s rázností a obětavost.

Druhá Rozhovor Příprava: Několik tipů

Vyhlídka objevit na druhý pohovor může být skličující pro mnoho uchazečů, mají pocit, že vyčerpaly všechny informace a myšlenky, které měli, a může skončit říkat stejné věci znovu tazatelů. Žalobkyně je třeba se domnívat, že první kolo pohovoru je více či méně screening, ve kterém se tazatel měřidla vaším interpersonální a prezentačních dovedností. Pokud zjistí, že žadatel se vyplatí investovat čas a úsilí, se doporučuje kandidáta na jeho tým, kteří jsou pak odpovědný za zjištění, zda dovednosti a atributy jsou synchronizovány s tím, co společnost hledá. To může zahrnovat kladení žalobkyně technické dotazy nebo dávat mu reálný scénář vědět, jak by situaci řešit. Důležité, že kandidát musí mít na paměti, je, že dobrý výkon v druhém rozhovoru může podstatně zvýšit šance na získání najal. Pojďme se podívat na několik tipů, které mohou být užitečné pro uchazeče, kteří byli nazýváni na druhý pohovor.

Druhý pohovor by se soustředila kolem schopnost řídit náročné situace. Tazatelé by chtěl poslouchat na některé příklady toho, jak jste s ním zacházel různé projekty v týmu a jak jste přispěli k celkovému pokroku předchozí společnosti. Některé druhý pohovor otázky, které můžete očekávat, jsou: Zmínil jste, že jste byli v-obvinění z oddělení zákaznické stížnosti. Jak jste se s rozzlobených zákazníků, jejichž požadavky nebyly skutečné, nebo jak jste se s členy týmu, kteří nebyli motivováni dělat svou práci. Tazatelé nechtějí, abyste jim říct celý proces podrobně, ale to, co očekávají, je přehled toho, jak se řeší situace, jako je tato.
Ve druhém rozhovoru, je více pravděpodobné, stejnou manažery různých oddělení, kteří by pak sednou k diskusi o silných a slabých stránek každého kandidáta. Je důležité proto, že děláte nějaký výzkum na pozadí těchto manažerů. Pokud si nejste jisti, zavolejte do míříš kontaktu, a zeptejte se jich, jména osob, které se očekává, že ke splnění. Můžete zjistit, zda je možné získat nějaké informace o těchto lidí on-line. Trochu informací o jejich profesní a osobní zázemí vám pomůže v budování vztahu s vaším tazatelů, což dokazuje, rozhodující v případě, že mají vybrat mezi dvěma stejně talentovaných kandidátů.
Přestože se tazatelé se očekává, že většina mluví v rozhovoru, ptát některé důležité otázky, bude to bolet, a místo toho se projekt, který jako někoho, kdo přišel připraven na pohovor. To také dává tazatelů pocit, že tento kandidát hledá dlouhodobý sdružení se společností. Můžete požádat tazatele o rozšíření plánů nebo krátkodobých cílů společnosti. Musíte být trochu opatrní s tím, protože nechcete vypadat jako někdo, kdo se snaží strčit nos dovnitř příliš mnoho.

Jednalo se o několik tipů, které byste měli pamatovat při zobrazování na druhý pohovor. Je důležité, aby si dát vaše nejlepší střelec, jako ve většině organizací, toto kolo pohovoru určuje koho se společnost hodlá najmout. Dal jsi v hodně úsilí zaměřené na odstranění první kolo pohovoru, a tazatelé si o vás myslí jako potencionálního kandidáta, a proto je důležité, abyste provedli zálohu sami, a objeví přesvědčeni o druhý rozhovor.

Co očekávat v druhé Rozhovor
Online Jobs pro 16 letých
Airport Security Jobs
Zámořské přepravy nákladů práce
Rozhovor Nedostatky
Bounty Hunter Plat
Práce v nemocnicích bez míry
MBA Plat
Kompetencí Based Rozhovory
Jak Dobrovolnické v nemocnici
Jak ukončit pracovní pohovor

Leave a Reply