Jak převést roční mzdy na hodinová mzda

První otázka, která přijde na mysl, je pro většinu lidí po získání nového zaměstnání je, jak převést roční plat hodinovou mzdu? Protože většina z nás dává přednost dostávají zaplaceno na hodinovém základě, nikoli na ročním základě. Samozřejmě, dostanete zaplaceno více na hodinovém základě, ale to nemusí být nutně dlouhodobou práci. Pokud chcete převést roční platu za hodinu mzdy, existuje několik věcí, které je třeba vzít v úvahu, aby se získat přesné číslo.

Několik věci, jako je přestupný rok, dovolená, odměňování a práce přesčas, má vliv na hodinové mzdy, ale nemění nic na plat, které vyděláte na konci roku. Takže je to pro vás důležité, aby se všechny tyto další dny a hodiny odpracované ven, kromě ostatních prací, které můžete mít k tomu v průběhu vaší práce pro získání přesných platových rozsahy pracovních míst. Dalším důležitým faktorem, který většina lidí tendenci přehlížet při převodu roční plat za hodinu mzdy, je částka, jednotlivec musí zaplatit na daních.

Roční plat na hodinové sazbě

Většina lidí nejsou jisti, zda si domů roční plat, který je rozdělen do měsíčního platu, nebo aby hodinovou mzdu a důsledky každého z nich. Každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody, takže budete muset získat informace před přijetím rozhodnutí jít na jeden z nich. Pokud uděláte špatné rozhodnutí, může to dělat svět rozdílu druhu peněz, které by chtěl dělat, a možná budete muset hodně pracovat na almužnu.

Existuje několik dalších věcí, které mají být považovány při rozlišování mezi pevným platem každý rok a hodinové mzdy. Pokud se rozhodnete pro plat každý rok, to přijde s dalšími výhodami like dovoleným, a co je nejdůležitější garantovaná doba zaměstnání říct o rok nebo více. Nicméně, může být pro každou hodinu plat stanovený počet hodin každý týden, a to i na krátkou dobu. Navíc, nejsou tam žádné další výhody, jako je listí s výplatním a nemocný plat.

Celkový plat dostanete v roce by měla být rozdělena podle počtu měsíců v roce (tj. 12), která je opět děleno počtem dní, které pracují ve měsíc a pak částka, kterou dostanete by měly být rozděleny podle počtu odpracovaných hodin v každý den, který je obecně 8. Takže vzorec je:
Celkem roční plat / Počet měsíců v roce x ne. odpracovaných dnů v měsíci x ne. hodin v každém dni.

Nyní se pojďme příklad, že jste si roční plat ve výši US 80.000 dolar ročně, budete pracovat po dobu 22 dní v měsíci a na 8 hodin týdně. Takže podle vzorce uvedeného výše, by hodinová mzda bude:
80000/12x22x8 = 37,87. Takže vaše hodinová mzda je v USA 37,87 dolarů

Tato částka je vaše hodinová mzda za předpokladu, že budete pracovat na 8 hodin denně a 5 dnů v týdnu a 22 dnů v měsíci, který je obecně případ. Nicméně, to nemusí být zcela správný, protože některé měsíce mají 23 pracovních dnů a měsíc únor má 28 (pokud je to přestupný rok 29), kromě v některých organizacích počet pracovních hodin se může lišit. Navíc, tam je několik míst, které mohou potřebovat budete pracovat přesčas, která nesmí být zaplacena, a to znamená, že by to mohlo být lepší, pokud pracujete na hodinovou mzdu.

I když roční plat nebo hodinová mzda může zdát lukrativní, budete muset zhodnotit přínosy pro vás před přijetím rozhodnutí.

Lékařské recepční Plat
Kariéra Volby v lékárně
Prezentační Nápady pro Rozhovory
Základní Techniky pohovorů
Nejlepší Online Jobs pro studenty
Lékařské Recepční Povinnosti
Nejlepší Města pro Jobs 2012
Nejlepší města pro mladé profesionály
Chemik Popis práce
Job Interview Sledování Email
Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti

Leave a Reply