Jak najít práci

Pokud hledáte pozor na práci v této ekonomice, ať jste čerstvější, který právě prošel ze školy / vysoké školy, nebo máte někoho, kdo je v období nezaměstnanosti. No, dovolte mi říci, že najít práci není jednoduché, a není něco, co se stane přes noc. To trvá trpělivost, úsilí, některé inteligentní myšlení na vaší straně, stejně jako správný postup níže uvedeného, ​​být úspěšný v hledání zaměstnání.

Introspekce
Začněme od začátku. Chcete-li najít práci po škole, před vlastní práci lovu, měli byste být jasné, na druhu práce, kterou chcete dělat, a také, druh organizace, které chcete dostat do. Pro tento, zhodnotit své zájmy, schopnosti a vzdělávací zázemí, a proto vyberte daného oboru, které byste chtěli, aby svou kariéru palců Jakmile jste si jist, dalším krokem je, aby životopis.

Životopis a průvodní dopis
Obnovit psaní je umění. Pokud si myslíte, že nejste tak dobrý v tom, najmout profesionální nebo se pomoc od někoho zkušenějšího než vy. Spolu s životopisem, být připraven s dobře napsané průvodní dopis stejně. Průvodní dopis by měl velmi jasně uvést úlohu, kterou jste požádala o stejně jako kvalifikaci, dovednosti, žádné zkušenosti nebo úspěchy, které vás vhodné pro práci. Průvodní dopis dává nahlédnout do potenciálním zaměstnavatelům o kandidáta, a proto by měla být velmi profesionálně napsané.

Pracovní příležitosti
Další je podívat se na organizace, které mají volná místa dle vašeho výběru. Internet je nejlepším zdrojem pro nalezení takových organizací. Zaregistrujte se pro všechny populární on-line motorů při hledání zaměstnání. Na těchto stránkách najdete práci v různých oblastech, jako je reklama, učení, psaní, technické zaměstnanost, neziskového sektoru, atd. Tyto stavbách mají pokročilé vyhledávání, kde si můžete zúžit hledání zaměstnání v souladu s plat rozsahu Očekáváte, nebo město, které chcete, aby pokračoval v práci dovnitř Také tyto stránky nabízejí zařízení pro rozesílání e-mailů nebo upozornění, pokaždé zaměstnání odpovídající vašemu požadavku přijde.

Pokud jste pracovali v minulosti, jeden z nejlepší způsob, jak najít práci, je požádat své ex-kolegy o pracovních příležitostech. Obvykle, lidé v průmyslu jsou mnohem více vědomi pracovních míst, a to i ty ty, které jsou stále ještě nejsou inzerovány! Pro místních pracovních příležitostí, zlaté stránky je dobrý zdroj. Můžete dokonce šířit kolem mezi svými sousedů, přátel a známých, které hledáte práci. Existuje několik náborové společnosti, které mohou vás o pracovních příležitostech, takže si můžete najmout jejich služby příliš.

Rozhovory
Jakmile najdete pracovní místa vašeho výběru, začít uplatňovat pro ně. Příspěvek obnoví. Volání na check-in, kde váš životopis a žádost o zaměstnání stojí. Dobře připraveni na pohovor. Zdobit elegantně a odpovídat na otázky s jistotou. V případě, že se nechcete dostat hovor na druhý pohovor nebo zamítnuty, zavolejte znovu přijmout zpětnou vazbu. To vám pomůže zlepšit vaše dovednosti rozhovor. Udržujte vysílání životopisy a děje rozhovorů dokud konečně dostanu práci svého výběru a které platí v souladu s vaše očekávání.

I když hledáte práci podle svého výběru, je doporučeno, že nemáte nečinně sedět doma a nic nedělat. Vezmi si práci na částečný úvazek na podporu se prostřednictvím této fázi, takže nemusíte spokojit žádné práci, která přijde do cesty, a jsou skutečně schopni čekat na vhodnou příležitost. Všechno nejlepší!

Klinická Pharmacist Plat
Slabost Příklady Interview Otázka
Lékárník nástupní plat
Entry-Level Vládní práce
Tipy hledání práce
Online práce pro studenty
Kompetencí Based Rozhovory
Kariéra v oblasti investičního bankovnictví
CEO Popis práce
Life Coach Plat
Airport Security Jobs

Leave a Reply