Jak čelit Interview s důvěrou

Pro zajišťovat lukrativní práci, která odpovídá vašim zájmům, musíte nejprve zrušte překážku v rozhovoru. Můžete mít všechny tituly na světě a pracovní zkušenosti, aby odpovídaly žádný z ostatních kandidátů, nicméně, pokud narazíte jako nízkou důvěru, plachý člověk, tam jsou velmi štíhlé šance, že se chystáte, aby se to!

Tipy na tvář Pracovní Rozhovory s jistotou

Šaty Chytře!
Udělejte dobrý první dojem tím, že oblékání elegantně. Noste formální oblečení na pohovor. Ženy by měly dbát na to, nosit nic, co by se odhaluje. Muži by měli jít na pohovor všechny upravenými, s jejich tvář správně oholit, vlasy v místě a boty vyleštěné.

Být organizována!
Udržujte svůj papírování dobře organizovaný v profesionální složky. Zkontrolujte rozhovor volání dopis pro osvědčení a dokumentů, které je třeba provést, a ponechat pouze ty ve složce. Vždy s sebou noste pero spolu, takže v případě potřeby, nemusíte žádat členy rozhovor fóra pro něj!

Jezte a Sleep Well!
Nechoďte na pohovor na lačný žaludek. V téže době, ne přejídat a přistát za rozhovor, s jasně vyčnívající žaludku! Jezte něco lehkého, a přitom energický, jako sklenice mléka nebo banán, hodinu před rozhovorem. To je více než dost, aby vás v perfektním stavu za rozhovor. Za druhé, v noci před rozhovoru, ujistěte se, že budete spát alespoň sedm hodin.

Oslovte na čas!
Dostat do podniku nejméně patnáct minut před plánovaným časem. To zajistí, že budete mít dost času na usadit, než je skutečně čelit panel. Během čekání na pohovor, můžete si dokonce cvičit hluboké dýchání, relaxovat sami!

Buďte Polite!
Buďte velmi zdvořilý členů představenstva. Nedovolte nikdy být nezdvořilý k nim, ale nepříjemné, že by se budete cítit. Buďte velmi zdvořilý a zdvořilý, a zároveň odpovídat na otázky. Když vstoupíte do výslechové místnosti, zaklepat a zeptat se, Můžu dál?. Pozdravte všechny členy při vstupu do místnosti. Na konci rozhovoru, poděkovat členů představenstva. Všechny tyto zdvořilosti vyhraje vám mnoho body za snaživost a může vám pomoci stát se úspěšnou v rozhovoru.

Některé Don’ts …
Chybu, že kandidáti často je pokusit se být chytrý s členy představenstva. Ty by měly být chytrý, ale nikdy narazit jako někoho, kdo je příliš chytrý, nebo má tendenci být nečestný. Které organizace se podívat, je upřímný zaměstnanec. Takže, pokud nevíte, co, prostě říct, že nevím.

Když se díváte na rozhovor panel, nejsou v žádném bodě, vyplývá, že jste nervózní, a to buď cestou přes mluvíte nebo prostřednictvím řeči těla. Dotýkat svou tvář, kartáčování ruku ve vlasech, koktání – všechny tyto věci ukazují, že se cítíte nervózní. Takže, se jim vyhnout. Tady je jediné tajemství, které narazí na jistý – jen předstírat! Ano. Zákon věří, i když se budete cítit jako Jelly zevnitř! Pokud jste schopni to udělat, nikdo by skutečně schopen rozeznat, co se děje ve vaší hlavě.

Některé Co dělat
Připravte se na pohovor v předstihu. Tam jsou některé otázky, které jsou kladené téměř ve všech rozhovorech, jako jsou Řekni nám něco o sobě, co je vaše největší úspěch až do data ve svém profesním životě?, Kde se vidíte za pět let od teď?, Atd. Takže, připraví seznam všech těchto otázek a napsat své odpovědi pečlivě. Tímto způsobem si můžete být jisti, že alespoň některé části rozhovoru se dobře! Také se důkladně s životopisem. Měli byste být schopni odpovědět na jakoukoliv otázku, která přijde do cesty, s ohledem na kvalifikaci, pracovní zkušenosti, dovednosti a koníčky, které jste zmíněných v něm.

Při odpovídání na pohovoru, tam jsou některé pravidla, která byste měli vždy dodržovat. Za prvé, udržovat dobrý oční kontakt. Za druhé, mluvit jasně, s vhodnou výslovnost, gramatiku a hřiště. Konečně, mluví pouze relevantní věci, zatímco odpovědi. Nechoďte dál a dál dávat zbytečné vysvětlení. V téže době, nemusí být tak krátká, že vaše odpovědi zdají neúplné!

S těmito tipy, měli byste být schopni získat práci, kterou vždycky chtěli. Pamatujte si, že být upřímný, zdvořilý, upřímný a chytrý, protože to je mantra pro úspěšný pohovor. Hodně štěstí!

Online Jobs z domova
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Jak se obléci na pohovor
Práce v cestovním ruchu
Online práce pro studenty
Pojistný matematik Plat
Life Coach Plat
Online Jobs pro 16 letých
Account Executive Popis práce
Lékárník Plat
Online Jobs pro teenagery

Leave a Reply