Jak Ace váš druhý Interview

Rozhovory … jedna věc, že ​​všichni žadatelé strach, i když jsem tam byl a udělal to. Každá organizace má svůj vlastní způsob, jak prezentovat situaci, pokud jde o rozhovory, kde lze tyto buď obsažená v jednom kole, dva ve většině případů, a tři, pokud by řízení bylo energické a do hloubky. Dostat se přes prvního pohovoru může být docela zážitek pro vás, a to zejména zveřejnit první rozhovor, kde čekají a stimulaci začíná pro zpětné volání. Nyní, když jste byl požádán, aby přišel do kanceláře na druhé kolo, jsem si jistý, že můžete dýchat teď, protože jsi jeden krok blíže k získání této práce. Jediným problémem nyní je, jak určitě jste na sebe, aby to přes druhé kolo?

Jak Ace Second Interview kolo

Příprava se předtím, než začnete se ponoříme je nezbytné, pokud jde o rozhovory. Tápání, koktání, potil, vykazuje známky extrémní nervozitu všechny věci, které chcete skrýt, a ne ukazovat tam s takovou intenzitou. Chcete-li být shromažďovány, cool a především věří až k bodu, kde není příliš dělají to.

? Udržení svého vystupování v příjezdu
Tam jsou někteří žadatelé, kteří mají bouřlivý vztah, když chodí do kanceláře a postavit osoby, které nakládají rozhovor. Můžete buď čelit jednu osobu nebo dvě, někdy dokonce i skupina čtyř nebo více v závislosti na tom, jak komplikované je postup nebo jak velký je organizace zahrnovat tak mnoho lidí z vedení jako součást rozhovoru. Oblékání formálně je stejně, nemůžete očekávat, že brát vážně, pokud budete chodit do výslechové místnosti vypadal jako jste šel dolů do obchodu s potravinami a pak se ukázal za rozhovor. Vstoupíte-li do kanceláře, projít sympatickou úsměv a řešit denní dobu s “dobré ráno” nebo “dobrý den” nebo “Dobrý večer”, pokud váš rozhovor je později v den. Udržujte oční kontakt s přítomných, sedět rovně a vyčistit krk, než promluvil, protože je to přirozené pro jednoho, aby se trochu zakuckal, než začnou mluvit.

? Odpovědět na otázky k bodu
Chodit kolem horké kaše pouze prokázat, managementu, které se vyhnout otázku nebo ospravedlňovat sami sebe, když to nebylo po vás, aby tak učinily. Když se zobrazí dotaz, pohotově reagovat s odpovědí, že oni hledají a zrušte všechny pochybnosti, které mohou vzniknout, by měly odhalit něco sporný svůj životopis nebo referenční údaje. Pokud se něco kontroverzní přijde jako předchozí tiff v bývalém organizaci nebo krátké pracovní zkušenosti s jiným, být upřímný o tom, co se stalo, a zrušte atmosféru předtím, než učiní jakékoli předpoklady nebo vyvodit závěry, které mohou zranit vaše šance na získání zaměstnání. Podívejte se do těchto Druhý pohovor otázky o pomoc, jak se připravit na tyto.

? Přineste všechny vaše dokumenty
Nedávejte řízení možnost podívat se na vás v nesouhlasu tím, že zapomene, jak dostat své dokumenty, a to zejména v případě, že zpětné měl údaje konkrétně, kde je přivést s sebou. Už to všechno třídit a držel uvnitř složky, kterou může podat k nim. Poslouchejte pozorně, co říkají, pokud jde o očekávání společnosti, co hodnota v rámci organizace přesvědčení, jaké politiky diktovat úspěch v jejich postavení a tak dále. Nod uctivě a dohodnout, kde je třeba, a potvrzuje, že se s velkou pozorností a skutečně zajímá, co mají na srdci.

? Dělící Slova
Když se řekne, že máš si práci, ukázat, tlumené nadšení a ujistit je, že volba, kterou dělal byl dobrý a že se ukáže jim, že jste jinak. Děkuji jim všem, potřást rukou s každým přítomné v místnosti a odchýlit se od kanceláře.

Nyní, když víte, jak pracovat se svou druhý pohovor, je důležité pochopit, jak složité tyto věci mohou být. S trochou štěstí by to mělo být poslední z kol rozhovoru bez třetího na místě.

Pilot Rozsah platu
Proč si vybrat Lékárna jako kariéru?
Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Použití Motory při hledání zaměstnání
Pojistný matematik Plat
Lékárník nástupní plat
Job Interview Dress Code
Detektiv Plat
Body Language přijímací pohovory
Job Interview Sledování Email
Rozhodčí Plat

Leave a Reply