Guvernér Povinnosti

Spojené státy mají federální demokracie a vlády, se skládá z několika států. Primární rys takové vlády je, že federální forma vlády byla zřízena po států se sešli a ke sjednocení tvoří federální vláda Spojených států.

Guvernéři federální vlády

Existuje celá řada funkcí federálního státu, z nichž první je, že vláda a stát je v čele s guvernérem. Důležitý fakt, že by měla být pečlivě přemýšlel, je, že guvernér hlavy federativního státu Spojených států. V podstatě, to je skoro jako čísla celý národ s zákonodárce. Jediný rozdíl je, že je ovládací prvek, který je vyvíjený federální vládou a stát nemůže vystoupit z centrálního systému federalismu. Chcete-li vědět o některých opravdu velkých úspěchů guvernérů budete muset projít celou americkou historii, ale bude to určitě stát za to.

Nejdůležitější povinností je to, že se guvernér má udržet svědomí státu zákonodárce. Nyní státní legislatura může mít mnoho různých jmen jako například Iowa má valnou hromadu, nebo Massachusetts má obecný soud, primární povinností guvernéra však zůstává stejná. Povinnosti lze shrnout do “péče pro lidi” jen 4 slova.

Povinnosti guvernéra

Následující je náhodný seznam povinností, které se liší od státu ke státu a lze rozdělit do 3 částí a to, slavnostní, obecné povinnosti a konečně legislativní povinnosti.

Ceremoniální povinnosti: Slavnostní cla jsou symbolické, přesto významné. Guvernér, například, je velitel-v-šéf všech vojenských zařízení a organizací státu. K těmto organizacím patří Národní gardy. V některých státech mohou dostatečné pravomoci velitele-v-šéf vykonávají guvernéry. Such guvernéři mohou mobilizovat ozbrojené síly státu v případě oprávněného důvodu. Mezi guvernéra povinnosti, které jsou považovány za slavnostní jeden je jejich autorita na volná pracovní místa ve vládě s dostatečnou příčinu. Obě tyto povinnosti nejsou vyvolána výrazně, ale musí být splněny jen zřídka dle potřeby.
Legislativních povinností: Legislativní povinnosti guvernéra jsou velmi důležité, protože řídí zákonodárný orgán a také zajistí, že legislativní proces je plodná. Nejdůležitější povinností v takovém případě je veto a ratifikace síla v případě bankovek. Velmi unikátní síla, která je držena v mnoha gubernátorů je síla doporučené a v některých případech také vykonávat změny v bankovek. Guvernéři také schází některé speciální legislativní zasedání členům. Kromě toho slavnostně představí situaci před zákonodárce a výkonné zpráva před zákonodárce je důležitou povinností guvernéra.
Obecné povinnosti: Existuje bezpočet obecné povinnosti, například, mají pravomoc udělit reprieves a commutations na trestů a rozhodnutí soudu, pokud si myslí, že příčinou je dostačující. Kromě toho, guvernéři také doporučují daňové změny legislatur. Guvernéři mohou také doporučit celou rozpočet zákonodárce.

Kromě těchto povinností, guvernéři také hráli významnou roli v národních a mezinárodních politice. Spojené státy politický systém také poskytne dostatečné povinnosti tak, aby tyto guvernéři mohou chránit své stavy a jeho lidé z bezprostředního problému nebo nebezpečí. Je třeba poznamenat, že v nepřítomnosti guvernéra, guvernér nadporučíka provádí všechny výše uvedené povinnosti a úkoly.

Průměrný plat absolvent MBA
Biochemik Rozsah platu
COO Popis práce
Bounty Hunter Plat
Jaderná Pharmacist Popis práce
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Co vzít s sebou na pohovor
Rozhovor Follow-up Letter Sample
Skutečně k online Jobs
Jak čelit Interview s důvěrou
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor

Leave a Reply