Federální Zaměstnanecké benefity

Být zaměstnancem federální vlády znamená vynikající platové balíček spolu s řadou federálních zaměstnaneckých výhod, které rozšiřuje zaměstnancům a jejich rodinám, jakož. Tam jsou přínosy pro zdraví, pojištění programy, spoření, sociální dávky, a spoustu dalších výhod. Na vrcholu, že existují programy Insurance Group, kromě slev, které mohou být využily. Tyto programy nejsou jen pro jednotlivé zaměstnance, ale také pro rodiny a starat se o zdravotní péči musí dlouho poté, co jedinec odešel ze služby. Existuje celá řada výhod, které si můžete vybrat, pokud máte vládní práci a některé z nich jsou uvedeny v následujících odstavcích.

Federální Výhody zaměstnanců skupiny

Zaměstnanci federální vlády mohou zvolit, aby součástí pojištění federálních zaměstnanců “skupiny programu Life, která poskytuje životní pojištění zaměstnanců. Režim byl poprvé zaveden v roce 1954 a je považován za jeden z největších skupiny programů pro pojištění na světě, neboť pokrývá nejen individuální zaměstnance, ale i pro své rodinné příslušníky. Všechny federální vlády zaměstnanci jsou automaticky zahrnuty v rámci tohoto programu, a odpočty pro tento pojištění by být u zdroje, pokud ovšem, pokud se rozhodnete přerušit pokrytí. Existuje několik dalších volitelných Pojištění, které si můžete vybrat.

Federální Výhody zdraví zaměstnanců

Tam by lovecká sezóna, obvykle v měsíci listopadu a prosinci, v němž si můžete zapsat a vybrat vizi, zubní a zdravotní pojištění (které spadá pod federální Zaměstnanecký program zdraví) za rok a projít dostupných možností. Je nutné se podívat na možnosti, které jsou k dispozici, a to, co je v nabídce jako výhody státního zaměstnance se může změnit. Takže přezkum by vám představu o druhu krytí, které vám nejlépe vyhovuje. Navíc, výběrem nové možnosti, můžete ušetřit spoustu peněz na daních. Pokud nemáte zapsat, budete stále pokryty, ale pak nemusí být způsobilí pro nové dávky, které mohou být v nabídce.

Federální Zaměstnanecké benefity Program

Federální vláda přijala Federální Zaměstnanci důchodový systém, v němž jsou upraveny federální zaměstnanci, kteří odešli do důchodu. Existují tři zdroje, pro tento typ penzijního plánu – Thrift Savings Plan, sociálního zabezpečení plán a základní požitků. Pokud jste se rozhodli pro tento režim, jste povinni zaplatit určitou částku, která se odečte z vašeho platu na základní dávkou plánu a plánu sociálního zabezpečení. To neznamená, že jen budete platit, oddělení, ve kterém pracujete také platí část k tomuto režimu. Po vašem odchodu do důchodu, je nahromaděné peníze použity vyplatit určitou částku každý měsíc po zbytek svého života.

Jiné než všechny výhody odchod do důchodu, pojištění a zdravotní péče, jsou listy, které můžete využívat v. Jak na politiku federální vlády, můžete využít 13, 20 nebo 26 dnů dovolené opustí každý rok, která je závislá na počtu let, které jste pracovali. Navíc můžete využít placené dovolené číslování 10, kromě 13 pracovních neschopností za rok. Navíc, máte také nárok na Nábor bonus, je Zaměstnanecké pomocné programy, přemístění Bonus Retenční povolenkami, Student Loan splácení, rozvoji zaměstnanců, dlouhodobých programů pojištění sociální péče, apod.

Federální Zaměstnanecké benefity pro zubní péči

Zubní výhody, které zaměstnanec federální vlády mohou využít buď včetně dalších výhod, které spadá pod federální Zaměstnanecký program zdravotních výhod, nebo jednotlivě. Tento režim je k dispozici nejen stávajících zaměstnanců, ale i bývalých zaměstnanců. Toto schéma může být využila ve skupinách, a jako takový sazby pojistného jsou relativně nižší. Musíte se zapsat do tohoto režimu, když lovecká sezóna probíhá. Nejlepší část tohoto programu je, že to není jen zaměstnanci, kteří mohou využít tohoto režimu, příjemci a rodinní příslušníci jsou rovněž způsobilé.

Federální Zaměstnanecké benefity a slevy

Jiné než výhody výše uvedených, mohou zaměstnanci federální vlády využít slev vládních zaměstnanců, jako je ubytování a další služby v menší míře. Navíc, tam je několik společností, zda telecom, počítač nebo půjčení auta, které nabízejí služby se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Navíc, pokud si myslíte, že o dovolené, můžete využít slev nabízených federální vládou. Nicméně, tyto slevy se liší podle pozice, kterou drží.

Takže, tam je několik federálních zaměstnanecké výhody, které můžete využít. Výhody uvedené výše, není celá řada pomůcek, které jsou k dispozici, existuje mnoho dalších. Musíte se dostat do kontaktu se svými příslušnými odděleními nebo můžete projít personálního oddělení řízení a vidět celou řadu sociálních opatření k dispozici.

Navazující Letter Po rozhovoru
Zámořské přepravy nákladů práce
Úvěr důstojník Popis práce
Právní tajemník Plat
Provozní ředitel Popis práce
Odborný pracovník Plat
COO Popis práce
Pojistný matematik nástupní plat
Entry-Level Vládní práce
Investiční bankovnictví Otázky Interview
Online Jobs pro 15 letých

Leave a Reply