Federální Air Marshal Plat

Prezident Kennedy uvedl Air Marshal program v roce 1963, aby přísná bezpečnostní opatření pro lety. Rok 1969 pozorován náhlý nárůst v ovzduší pirátství, který posílil počet dobře vyškolených federálních úředníků. Dnes, vzhledem k rostoucím hrozbám, útoky a zejména po 9/11 zaútočí, je růst poptávky po dobře vyškolených federálních úředníků.

Být Federal Air Marshal není snadný úkol, a zahrnuje obrovské riziko. Život je nejistý těchto důstojníků, protože jsou i školeni obětovat sebe chránit občany národů v žádném daných okolností. Tito úředníci jsou rozmístěny na vysoce rizikové lety ve Spojených státech, s posláním zachránit cestující z nebezpečí. Federální maršálové projít intenzivním tréninkem rozvíjet jejich přesnost v používání zbraně a dokonce odhalit a zničit útočníky. Během doby jakýchkoliv nepřátelských útoků, tito důstojníci mají, aby se maximální využití jejich vzdělávacích technik, musí být schopni rozpoznat chování teroristů a používat zbraně, efektivně.

Federální maršálové Air pracovat s orgány činnými v trestním, která jim umožňuje využít a pochopit jejich potenciál. Mohou pracovat také s dalšími bezpečnostními agenturami a při všech národních akcí, neboť občané jsou více ohroženy během takových příležitostech. Další prostor pro federální Air Marshal je, že umí pracovat s Národním cílení Center, Národní boj proti terorismu, a dokonce i FBI Společné síly Terrorism Task.

Tam je intenzivní tréninkový program, který je rozdělen na dvě fáze. Law Enforcement Training Center Mexika, provádí se 7 týdenní kurz vymáhání práva. V kandidátů podle tohoto výcviku se učí ústavní právo, behaviorální pozorování, obranné techniky, fyzická zdatnost a lékařskou pomoc. Druhá fáze vyžaduje kandidáti, aby toto vzdělání v akci tak, jak jsou zavedeny terénní projekty. Druhá fáze mistři jejich dovednost střelbě, která je nezbytná při jejich skutečných misí. Uvádění znalostí do praxe jim pomáhá analyzovat reálné situace a pomoci jim jednat zdatně taky. Jakmile koncipient vyplývá z intenzivního tréninku on / ona je pak jmenoval do různých donucovacích orgánů čelit skutečné mise.

Způsobilost a Job Description
S rostoucí rizika a ohrožení na lety, poptávka po federálních policistů letecké příliš je na vzestupu. V případě, že Váš zájem spočívá v odhalování podezřelých aktivit a zajištění životnosti vašeho národa občanů, že federální Air Marshal úředník je pravé povolání pro vás. Celá jedna musí mít, je vysoká škola studijní specializace a se zajištěním vyšší známky v předmětech jako je právo ústavní, trestní právo a spravedlnost. Význam učení těchto předmětů vám pomůže seznámit se s právními předpisy, a také školení snadné. Následují další kritéria pro způsobilé pro příspěvek z federálního maršála letectva.

Kandidát, který žádá o příspěvek musí být občanem Ameriky.
Musí být pod 40 let.
Barevné vidění by měly být jasné a musí být fyzicky fit.

Být Maršál Air není snadný úkol. Musí být pozorný a upozorní celou dobu během svého pracoviště času. Jejich hlavním cílem odhalit nepřátelské akty a vymazat je bez způsobení jakékoli škody na cestující v letadle. Mají potenciálně využít své komunikační techniky a dobře promíchejte s cestujícími. Tato technika jim může pomoci odhalit případné formy hrozeb. Federální maršálové Air se musí účastnit na jejich povinnost kdykoliv během dne. Je to práce, která zahrnuje vysoké riziko a výzvu.

Výplata
Peníze a výzvou jsou dva faktory, které přitahují mládež dnes rozhodnout se pro tuto profesi. Obecně platí, že plat závisí na zkušenostech a úrovni vzdělání. Nicméně, to je také důležité mít na paměti, vyšší vzdělání a zkušenosti, vyšší plat. Podle literatury TSA, bude nováček Federal Air Marshal přibližně vydělávat roční příjem ve výši $ 48,000. V případě, že maršál Air je více vzdělanější a zkušenější, on / ona je pravděpodobné, že získat odměnu od $ 70,000 k $ 90,000. Vzhledem k tomu, Air maršálové inklinovat k pokroku ve svých oborech a dosáhnout vyšší hodnosti plat měřítko příliš zvyšuje.

Takže, pokud hledáte pro ambicióznější a zručných povolání, neváhejte se pokusí na post federálního maršála vzduchu. Také dobrá zkušenost a znalost přinese nárůst platu, takže si můžete vychutnat svou práci ještě více.

Průměrný nástupní plat MBA
Prodejní Yourself: ale opravdu!
Entry-Level Vládní práce
Investiční bankovnictví Otázky Interview
Platy státní zaměstnanec
Návaznost Call Po rozhovoru
Soud Reporter Plat
Jak vyhrát Job Interview
Job Interview Tipy Příprava
Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Pilot Rozsah platu

Leave a Reply