Farmakolog Plat

Farmakolog je někdo, kdo určuje, jaké léky a léky jsou ideální pro to, co zdravotní stav, a to je dosaženo tím, že provádí do hloubky výzkumu a nespočet testů. Stručně řečeno, nejsou ničím, ale výzkumní pracovníci, jejichž úkolem je najít lék na nemoci.

Netřeba říkat, že, práci tento pokročilý jedinec bude muset nepřeberné množství pokročilých stupňů v oblasti zdravotnictví. To není lékařská práce, která jen tak někdo může provádět, a jednotlivec skutečně potřebuje mít silné nutkání vykonávat něco takového. Poptávka po farmakologů je velmi vysoká, a pracovní vyhlídky jsou skvělé jen proto, že této elitní povaze práce.

Popis práce

Primárním úkolem farmakologů je objevovat nové léky a léky pro různé choroby. To se provádí provedením zkoušky a experimenty na různých předmětech. Vysoká důležitost a riziko spojené s prací je to, co poskytuje nesmírnou hodnotu těchto odborníků. Kromě toho, mají také zjistit účinky drog a léků na člověka. Profesionálové, kteří tak činí, jsou známé jako klinické farmakologů. Zde jsou některé běžné úkoly, které jim.

Zjistěte, jak se lék vstřebává do těla.
Zjistěte, jak se lék vstřebává, metabolizuje a poté propuštěn v těle.
Práce s vysoce moderní vybavení laboratoře, a využít různých chemických procesů.
Určete účinky některých léků testuje na zvířatech. To je úzce spjat s pokusů na zvířatech.
Také provádět zadávání dat, vytváření přehledů, analýzu dat, údržbu zařízení, vybavení opravy a výzkum za účelem vytvoření příznivých léky.

Všechny tyto úkoly se zdají na první pohled jednoduché, ale existuje mnoho nuancí zapojených komplikace. To je to, co vede k nárůstu úrovně jejich platu.

Vzdělávací požadavky

Minimálním požadavkem pro tuto práci je bakalářský titul v farmakologie, biologie nebo fyziologii. Většina zaměstnavatelů však také vyžadují magisterský titul v oboru stejný, ale je to něco, co je zcela závislé na svých potřeb a preferencí. Nejlepší kandidáti však, jsou ti, kteří mají doktorát (PhD) ve farmakologii. Spolu s tím, zkušenost s moderní laboratorní vybavení je také třeba, a tak je obrovská a hluboké znalosti z různých chemických látek a léků. Co dělá jejich plat tak vysoký Kromě těchto požadavků, jsou věci jako dovedností odběrových, psaní, komunikační dovednosti, testování dovedností, chirurgické dovednosti a schopnosti zvířat manipulaci. Jakmile budete vědět, předpoklady pro lékárny škole, můžete také použít do jakékoliv školy ze seznamu 10 nejlepších lékáren škol v Americe rozšířit své pracovní příležitosti.

Výplata

Nyní dostat se zpátky do bodu, jejich průměrný plat je kolem $ 70,000 – 120,000 dolar ročně. Jedná se o poměrně lukrativní částku, a pravdou je, že se jedná o velmi elitní kariéra. Muži představují asi tři čtvrtiny jich po celém světě, a čím více zkušeností má člověk, tím vyšší plat lze přikázat. Nejoblíbenější odvětví, kde je možné získat tuto práci jsou farmaceutické společnosti výzkumu, vzdělávací školy nebo univerzity, farmaceutické firmy nebo farmacie systémů řízení podniků. Tři nejoblíbenější města pro realizaci tohoto volbu povolání jsou Boston, Chicago a New York, a ty jsou také města, kde si můžete vydělat co nejvíce peněz v této oblasti.

Tyto údaje by neměly být jediná věc, přesměrování vás k této profesi. Tito odborníci mají trávit dlouhé množství času, které provádějí zkoušky v laboratoři, takže to je něco, co musíte těšit. Pouze fyzická osoba, která je opravdu vášnivý výzkumu bude pokračovat v této konkrétní povolání.

Airline Pilot Plat
Online práce pro studenty z domova
Výkonný ředitel Náplň práce
Úvěr důstojník Plat
Zookeeper Plat
Soudce Plat
Známky dobrý rozhovor
Online Jobs pro 13 letých, které zaplatí
Nemocnice správa Jobs
Právní tajemník Plat
Jak vyhrát Job Interview

Leave a Reply