Entry-Level Vládní práce

A JAG (soudce a generální advokát ozbrojených sil) můj přítel, který se oddělil v několika ministerstev pro mnoho výrazů použitých říci, že “tam je vždy potřeba pro dobré lidi”. Vládní pracovní místa jsou atraktivní, a tam jsou četné entry-level volných pracovních míst, o entry-level bych si nepřejeme naznačovat, ponižující nebo liché pracovních míst, entry-level práci je standardní vstupní bod pro všechny veřejných služeb.

Entry-Level Vládní práce

Jako ukazatel na všech vládních pracovních míst, dovolte mi, abych uvést, že existují 4 hlavní místa, kde si můžete nula dole na entry-level pracovních míst a příležitostí. Za prvé, federální vláda a její agentury. Druhá státní vlády a jejich agentury. Zatřetí, místní samosprávy (na vědomí, že to může být kdekoliv ve Spojených státech). Konečně můžete také přistupovat k autonomní agentury Spojených států, které mohou obsahovat i, státem vlastněné společnosti. V případě, pokud jste zaměstnán společnost, která je vlastněna, řízena a provozována vládou, teoreticky byste neměla být zaměstnancem vlády, ale práce je atraktivní po celý stejná.

Tam jsou některé iniciativy, které byly zahájeny a udržovány federální a státní vlády nábor dobrých lidí ve vládních úřadech. Pro začátek, tam jsou některé vládní pracovní místa s žádné zkušenosti třeba jako studentské dočasného zaměstnávání programu (STEP) je práce na částečný úvazek programu vládou. Některé další na částečný úvazek a letní programy zahrnují, Student Kariéra Zkušenosti Program (SCEP), Spolková Kariéra Intern Program a prezidentské řízení Fellows Program, pro vysoké školy a středoškolských studentů a dokonce i absolventi, kteří právě složili ven. Jedná se o hlavní programy hmotnostní nábor pro krátké působení. Vláda nabízí plnohodnotných pracovních míst pro lidi, kteří ukončili své vzdělání. Vzdělávací kvalifikace v rozsahu od GS-1-12. Komplexní Klíčem k tomuto systému hodnocení, jakož i pracovních příležitostí, z celých Spojených státech byl zapsán na USAJobs, vládní webové stránky. Tyto pracovní příležitosti jsou pro libovolné poloze pod sluncem, a zahrnuje, technici, účetní a dokonce inženýrů. Kariérní růst je také obvykle dobré a jeho rychlost je rozhodnuto dle vašeho výkonu. Kromě zaměstnání na plný úvazek a kariéry s vládami, existuje také několik částečný úvazek a na plný úvazek pracovních příležitostí pro učně, družstva, stipendistů, stipendistů, grantových držáky a dokonce stážistů. Opět budete muset navštívit webové stránky.

Těchto pracovních příležitostí především zapojit Dnes plnění úkolů a několika případech zahrnuje také při rozhodování o případu případu. Prosím, mylně tyto úkoly je menší a bezvýznamný jako každý tvůj pohyb přispívá k fungování mamutím pyramidy, aby se váš národ je vláda a společnost, a jsou tak jedny z nejlepších entry-level pracovních míst.

Různorodé a Full-Time Vládní práce

Tam jsou některé entry-level pracovních míst ve vládě, které jsou velké-time těžké a budete se doslova vzal do práce (nebojte se, budete mít dobrý společenský život). Tyto práce odplatí hodně myšlení a schopnost realizace a přijímat rozhodnutí pod obrovským tlakem, je třeba, po tom všem budeš ovlivňovat společnost velmi hluboce a přímo.

První z nich je samozřejmě vytvoření Woodrowa Wilsona, který je moderní byrokracie. Jako byrokrat, budeš hluboce zapojeni do rozhodování, mapování, analýzu, provádění a dohled nad všechny činnosti, které spadají pod doménou veřejné správy. Ty se v podstatě dělat společnost lepší místo k životu palců Úkolem veřejné správy je velmi těžké a kvalifikační zkouška je také těžké. Druhý těžký úkol je samozřejmě Spojené státy ozbrojené síly, což je také velmi obtížné, a nezmiňují prestižní příležitost k vybudování kariéry. Třetí návrh je do legálního systému. To je pravděpodobně nejtěžší a také nejdelší profesní dráhu, které si můžete možná brát, jak si bude muset nejprve dostat právnický titul, složit advokátní zkoušky a pak praxe úspěšně a upřímně za několik let, než se stanete soudce nebo státní zástupce. Čtvrtá možnost je zadání policejní sílu, která je opět obtížné a těžké, jakmile se skutečně vstoupit. Poslední doporučil možnost, že bych chtěl navrhnout, je diplomacie, která je nejnáročnější a nejdelší ze všech.

Jedna věc, kterou můžete těšit v těchto pracovních profilů je federální zaměstnanecké výhody. Tam je dobrý vstupní bod pro každou práci. Někdy, přes zkoušky a pohovoru, nebo v některých případech prostřednictvím velmi tvrdý trénink. Vše, co jsem chtěl říci, je, že bez ohledu na možnost vybrat si být samozřejmě dobrý a co děláte, dělejte to ze svého srdce.

Rozhovor Follow-up Letter
Account Executive Popis práce
Průměrný plat pilota
Geofyzik Plat
Jak se obléci na pohovor
Jak se připravit na druhý pohovor
Zámořské práce pro Američany
Investice Banker Popis práce
Online psaní práce
Opětovné o zaměstnání
Školní Bus Driver Plat

Leave a Reply