EKG Technik Plat

Vyhledají lékařskou pomoc v době nouze je velmi důležité pro ochranu života pacientů. Zatímco lékařští odborníci nesmí být menší než Boha, když to přijde k záchraně životů, lékařské asistenti, kteří jsou neustále spolu s lékaři hrají klíčovou roli v řízení zdraví pacienta. Ano, zdravotní asistenti mají různé pracovní profily a podmínky, ale těžiště každého ze svých míst je pomoci chirurgům při přijímání odpovídající péči o zdraví pacienta.

Z laboratoří k testování strojů, lékařské asistenti vyšších lékaře. Podobný typ lékařských míst je, že techniků EKG, kteří jsou zdravotničtí profesionálové, kteří jsou napojeny na úkoly související s kontroly na kardiovaskulární systém těla. A job nabízí dobré pracovní příležitosti naučit se základům práce v nemocnici úrovni, úkolem techniků EKG je užitečné pro studenty medicíny, kteří chtějí vstoupit do lékařské pole pro některé práce na částečný úvazek a dobré praxe. Plat je zcela kompatibilní s úrovní vzdělávacích kvalifikačních jeden má při uplatnění pro tuto práci. Mnoho lékařských studentů a lidí, kteří hledají pro včasné pracovních míst v oblasti zdravotnictví mají větší šanci, aby se šikovný vydělávat prostřednictvím tohoto kariéry.

EKG technik Popis práce
Lékařsky, jsou technici nutné v laboratořích a patologickém na pomoc pacientům při provádění zkušebních postupů. EKG nebo Elektrokardiograf technici jsou ti, kteří jsou zodpovědní za analýzu a studium elektrické impulsy poslat srdce. EKG technici připojit elektrody na hrudník pacienta, paže, ruce, nohy a pak se musí předložit zprávy odborného lékaře o elektrických impulsů map, které přenášejí bohaté informace o zdravotním stavu pacienta. To je velmi běžný postup, který se provádí u pacientů, kteří jsou ve středním věku a máte srdeční problémy. Pokročilé školení na EKG technici jim dává schopnost provádět testy jako Holter monitorování a zátěžové testování. V testu holtor monitorování, jsou elektrody připojeny k pacienta pásů a technik EKG sleduje pacientův zdravotní stav na 24 hodin denně.

Vzdělávacími potřebami
Abyste se stali EKG technik, musí být uchazeči připravit od jejich střední školy a musí se kurzy v biologii, algebra, zdraví povolání, tělesná výchova, počítače a zdravotnického dohledu. Vysoká škola diplom je nezbytné pro kandidáty pro výkon školení v této oblasti.

V počátku ze 3 na 6 měsíců, jsou EKG technici trénoval pod schopným vedením odborného EKG technik. Některé programy nabízejí vzdělání v míře přidruženého a rady certifikaci. Rozsah vydělávat lepší zvýšení platu s vyšších stupňů. Pokud jste již pracovali v některých hospital práci jako zdravotní sestra nebo zdravotnický asistent, pak se váš zaměstnavatel může také vlak vás pro tuto práci na upgrade své dovednosti.

Průměrná mzda
Různé faktory jsou zohledněny když vezmeme v úvahu plat těchto techniků. Některé z nich jsou dosažené vzdělání, pracovní zkušenosti, poloha místa a rozsah práce (na částečný úvazek nebo na plný úvazek). Na EKG technici jsou placeni na hodinovém základě, jak pracují na směny. EKG technici mají pracovní zkušenosti méně než jeden rok vydělat kdekoli mezi USD 9 na 15 USD za hodinu.

Plat pro techniky, kteří mají pracovní zkušenosti v jednoho do čtyř let je USD 10 do USD 16 za hodinu. Na EKG technici, kteří mají pracovní zkušenosti některých pět plus let může vydělat mezi 10 USD na 18 USD za hodinu. Platové rozpětí závisí na různých faktorech, a proto je třeba očekávat, že výkyvy v platech v závislosti na různých parametrů. Při pohledu ročně, může plat být tak nízké, jak USD 25.000 až tak vysoko, jak USD 65.000.

Profesního rozvoje cesta techniků EKG je plný různých růstových příležitostí, které nabízejí vás naučit různé aspekty základního lékařského asistenta práci na nemocniční úrovni. I když, v prvních letech, nemusí mít nějaké velké peněžní dávky, na tipy a učení vám budou nesmírně užitečné při dalším rozvoji své kariéry.

Jak se připravit na druhý pohovor
Soudce Plat
Lékařský ředitel Popis práce
Otázky slabost Rozhovor
Průměrný Američan příjmů
Online práce pro studenty z domova
Jak najít on-line výzkum Jobs
Nejlepší způsob, jak najít práci
Investice Banker Popis práce
Známky dobrý rozhovor