Dobrý rozhovor Tipy

Potřebujete několik dobrých tipů, aby se jemně dotýkat se na pohovor jste přistáli? Pak jste jeden šťastný člověk, jak jste právě klikli si cestu do těchto praktických a efektivní tipy. Rychle projít v seznamu vidět, jak někteří minute změny mohou propastný rozdíl.

10 tipů, jak mít dobrý rozhovor

Rozhovor Zemní
Jeden z prvních tipů pohovor, že někdo bude vyprávět, je, udělat potřebné základy k organizaci, kterou jsou v rozhovoru pro. Musíte mít základní znalosti o firmu. Nezdá vágní, udělat si domácí úkoly před vás krok do výslechové místnosti. To vám pomůže odpovědět na otázku jako proč chcete tuto práci?

Oděv
Být dobře oblečený na pohovor. Ujistěte se, že vaše nehty jsou oříznuty a vlasy úhledně nastaven. Vyhněte se nošení vůně, které jsou příliš silné. Tento samozřejmé, ale formálně oblečený. Nenechte si obléknout společenské setkání. Oblékání žádá své oblečení musí být čisté a vyžehlené. Také se ujistěte, že oděv je dobře vybavená a pohodlné. Dámy vyhnout nošení dekoltu topy a muži by měli zvolit dobře uzavřeno obleky. Boty musí být dobře leštit. Nezdržujte se z hlasitého barev a pamatujte, nejste Očekává se, že oblékat do šatů, že váš šéf si nemohou dovolit.

Mravy
Během rozhovoru, aby se vaše chování pod kontrolou. Jakmile vejdete, nezapomeňte opatrně zavřete dveře. Nechcete, dveřní bouchnutí zuby. Pozdravte tazatele příjemně a pevně si podali ruce. Pak se zeptat, zda můžete usednout, pokud jste tak již neučinili bylo řečeno, aby se posadili. Posaďte se rovně a neohýbejte. Dbejte na to, aby se vaše lokty o stůl.

Rám of Mind
Každý dostane trému pohovor, takže nepanikařte. Správné rozpoložení je velmi důležité pro rozhovor. Trochu nervozita je normální. Myslet racionálně, takže nemusíte trávit čas představit up rozhovor flákat. To bude jen dělat víc nervózní. Takže v klidné mysli stačí spustit rozhovor přes svou mysl. Když vejdete na pohovor, mají jasnou mysl, nechat starosti za sebou. Cílem je mít svěží a upozornění mysl.

Možné otázky
Dny před pohovoru myslet na všechny otázky, které se mohou zeptat a připravit se na ně. Některé typické otázky jsou o svůj dřívější pracovní zkušenosti, své šéfy, váš zájem, silných a slabých stránek, vaše cíle atd. Do důkladný výzkum, je to nejlepší způsob, jak se vyhnout neočekávaným otázky.

Buďte připraveni
Za prvé, nezapomeňte provést požadované dokumenty jako životopis s sebou na pohovor. Zadruhé, musí být připraven zvládnout složité rozhovory. Mnohokrát tazatelé vynaložili velmi praktické otázky, jako to, co je barva zdi za vámi, tak si na chvíli a zdržet otáčeli hlavou kolem odpovědět na otázku. Vždy máte otázky připraveni, že byste se chtěl zeptat tazatele o firmě. Pokud finanční záležitosti jsou projednávány, být připraven na všechno. Pokud tazatel dostane agresivní, mějte trpělivost na uzdě a zůstat v klidu. Stručně řečeno, pokud se situace pokazí, nepropadejte panice.

Chování během rozhovoru
Během pohovoru odpovědět na každou otázku rychle, je nejlepší se vyhnout plniva like hummm a aaahhh. Dostaňte se do bodu, hovoří jasně a uspokojivým tempem. Avoid gramatické chyby a neformální jazyk. Oční kontakt s tazateli a nezdá se, pokorný. Ujistěte se, že vaše řeč těla, je sebejistý a vnímavý. Nedávejte vypnuto, snobský, nebo bezohledným atmosféru.

Co se vyhnout v rozhovoru
Někdy nevědomky děláme nějaké velké chybám v rozhovorech. Proto, prosím vyvarujte pozdní příchod na pohovor. Nezdá overconfident nebo agresivní, rozhodně nechovají jako když víte všechno. Dbejte na to, aby se vymlouvat a ne kritizovat váš starý zaměstnavatele. Cvičení dobré velení nad svým hlasem a mluvit sebejistě. Musíte se vyhnout bytí hrubý a příliš kritický.

Důvěra
Vaším hlavním cílem v průběhu rozhovoru by měl být objevit jistý. To je jeden z nejdůležitějších tipů. Vaše oblečení, chování, a řeč musí odrážet důvěru. Také se snaží, aby přejít do území je pompézní a naduté. Pokud máte pocit, že předvolání důvěra je obtížné, pak falešný. Ano, falešný, jen byste vědět to tajemství a část je přesvědčena, je podezření, že si nejste jisti, a jistý sám sebou.

Po rozhovoru
Existují určité etikety, které musí být dodrženy po rozhovoru také. Nezapomeňte, že tazatel jméno a sledování s Thank You Note. Pohovor sledování e-mail je také dobrý nápad. Můžete také poděkovat tazatele pro jeho / její čas tím, že zdvořilostní telefonát.

Buďte si jisti, držte hlavu vysoko a mít víru. Nezapomeňte na konci dne, je to jen rozhovor, jednoduchý dialog, který probíhá mezi dvěma jednotlivci. Vezměme si to jako formální společenské setkání a rozhovor nebude zdát tak skličující. Good luck!

Online Jobs pro teenagery
Airline Pilot Plat
Online Jobs pro 13 letých
Rozhovor Nedostatky
Odborný pracovník Plat
Tattoo Artist Plat
Průměrný plat absolvent MBA
Jak se připravit na druhý pohovor
Job Interview Oblečení
Investiční bankéř Rozsah platu
Online práce pro vysokoškoláky

Leave a Reply