Co vzít s sebou na pohovor

Důkladná příprava za rozhovor je must-následovat tip přistát ve vaší vysněnou práci. S ohledem na konkurenci panující v každé oblasti, nemůžete si dovolit, aby se příležitostná ve svém postoji a šla na pohovor. Vracet se s prázdnýma rukama, bez nabídky dopisu, jen proto, že z nějakého triviálního chyby, které bylo možné se vyhnout s malou přípravou z vaší strany může být frustrující. Tak to je nejlepší vědět, co vzít s sebou na pohovor, takže se můžete vyhnout žádnou vinu selhání později.

Never Forget tyto základní věci …

Pokud jste byli skvělý v písemných zkoušek nebo zkoušek provedených před rozhovorem, ale užíváte rozhovor lousily, může to vést k zamítnutí. Mnozí kandidáti, i ty s velkým potenciálem jsou často odmítány v rozhovoru jen proto, že jim chybí na některých klíčových ukazatelů v průběhu rozhovoru fázi. Některé základní věci, které musí být provedeny na pracovní pohovor, jsou:
Váš životopis: Je to nejjednodušší a nejdůležitější dokument, budete očekávat, že ponese na pohovor. Chybí vám tato (což obecně lidé nikdy dělat), a pohřbít své šance na výběr. Váš zaměstnavatel Vás informuje cestu před plánovaným pohovoru, pokud jde o to, co potřebujete, aby v rozhovoru. Pokud jste požádáni, aby pět kopií svůj životopis, aby vám přinese pět z nich, ani jeden méně.
Kopie Reference: Co mluví záležitosti v rozhovoru, ale doporučení týkající se vašeho minulé práce, ve formě řádně písemné a podepsané dopisy také počítat hodně. Nezapomeňte přiložit příslušné odkazy ve vašem životopisu. Zaměstnavatelé obecně posoudit váš minulé výkonnosti a dokonce klást otázky týkající se vašeho minulé práce. Pokud máte reference ve vztahu k zadání pověření, je to výhodou.
Řádně obsazených pracovních přihláška: Mnoho času, zaměstnavatelé zašle formulář žádosti spolu s interview volání dopisu. Jste očekáván vyplnit přihlášku poctivě a vzít to spolu s dalšími dokumenty v den pohovoru. Nezapomeňte uvést řádně vyplněné přihlášky jako nenaplněné jedna vrhá špatný dojem na svého budoucího zaměstnavatele.
Pen: Ačkoli to vypadá hloupě zahrnout pero v tomto seznamu, je velmi hodně v seznamu náležitosti, měli byste mít, když jdete na pohovor. Můžete být nutné k dokončení některých forem, nebo registrovat některé dokumenty v rozhovoru. Můžete být vyzváni k použití pera během pohovoru (v případě otázek, které vyžadují, abyste řešit něco). Žádat tazatele pro pero může zanechat špatný dojem o vás, na něj. Takže ujistěte se, že nosit pero nebo dva s vámi.

Další Dokumenty Kandidáti Obecně Zapomeň …

Kromě výše uvedených dokumentů, tam jsou některé další důležité dokumenty, které je třeba vysílat k rozhovoru. Zde jsou některé z těchto důležitých dokumentů kandidátů často zapomínají.

Pracovní zkušenosti dopis: Pracovala jste ve společnosti dříve a je důležitým výběrovým kritériem pro aktuální pohovoru, nezapomeňte vzít pracovní zkušenosti dopis. Zapomenout hovoru dopis bude opět zanechat špatný dojem na zaměstnavatele. Vaše pracovní zkušenosti dopis bude reprezentovat na zaměstnavateli, že máte velkou důvěru v prezentaci své schopnosti na ně.

Klíčové Certifikace: Pokud máte některé působivé certifikací diplomy nebo diplomy, je to skvělý způsob, jak vyniknout. Líbí se nosit své dosažení osvědčení, ať už je to nějaké pole. Ujistěte se, že tyto úspěchy jsou na úrovni, kde jste museli čelit velké konkurenci v získání vavřínů.

Identity Důkazy: V některých zemích je na místě, nabídky Job, můžete být přijati přímo. Pokud jste požádáni o vyplnění dalších formalit na vstup do kanceláře, účetní kartu sociálního zabezpečení vám může pomoci. Podobně, udržování řidičské průkazy, budou několik fotografií sebe sama pomoci v osazení dobrý dojem na zaměstnavatele. To vám ukáže vaši ochotu připojit se z práce brzy a začít pracovat.

Kromě těchto věcí, které jsou nutné, aby do vašeho rozhovoru, neměli byste zapomenout na být vybaven všemi pracovních tipy Příprava pohovoru a přijít připraveni na jiných frontách. To zahrnuje přichází v pravém oděvu, příprava pro různé pohovoru otázky, které mohou být požádáni, a “nosí” správný postoj. Se správným myšlením, správnou řeč těla a pozitivní přístup, budete moci provést skvěle v rozhovoru. Jen nezapomeňte udělat kontrolu “Co si vzít s sebou na pracovní pohovor”, den nebo dva před D-den. To vám pomůže dostat tu práci!

Lékárník nástupní plat
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Jak převést roční mzdy na hodinová mzda
Nejlepší Odpovědi na otázky Interview
Práce pro středoškolské studenty v nemocnicích
Dobrý rozhovor Tipy
Nejlepší Města pro Jobs 2012
Klinická Pharmacist Plat
Právní tajemník Plat
Paleontolog Plat
Mail Carrier Plat

Leave a Reply