Co nosit na pohovor?

Není to úžasné, jak můžete mít šatník plný oblečení k prasknutí, a ještě co na sebe? Snad více výstižný termín, není nic vhodný i pro nošení. Zjistit, co se nosí na pohovor může být skličující úkol. Pro mnohé, může pracovní pohovor vykouzlit více starosti o myšlenek jako vágní, jakou barvu na sebe, než starat o tom, jak by se dalo potenciálně provést. Koneckonců, vytvoření dobrý první dojem je vše důležité a nosit vhodné oblečení, které se vejdou do ” posílí vaše sebevědomí – vždy plus. Tak si na své pocení a pojďme se podívat přes obsahem Vašeho šatníku a postavu, jak se vystrojí za rozhovor.

Oblečení na pracovní pohovor

Je důležité si uvědomit, že jste nejen, že budou souzeni podle svých kvalifikací, když se objevíš na pohovor – smutné, ale je to pravda. Je to lidská přirozenost tvořit dojem během prvních několika minut (a náboráři, jak všichni víme, jsou příliš lidské). Abychom byli spravedliví, rozsudek o daném oblékání pomáhá jim zjistit, zda byste se vešly do pracovního prostředí a kultury. To je důležitý aspekt jakoukoliv práci, bez ohledu na to, jak dobře jste kvalifikovaný.

První pravidlo na paměti, když jste přijít na to, co se nosí na pracovní pohovor, je získat představu o stávající oblékání. Pokud rozhovor byl zřízen konzultanta nebo agenturu, neváhejte požádat o jakékoliv informace o vhodném oblečení. Chybovat na straně opatrnosti, bych navrhnout držet inteligentní neformální oblečení, a účetní některé spadají zády, které vám umožní, aby se oblékli nahoru nebo dolů v závislosti na situaci. Pokud to odchází příliš mnoho náhodě, řekl bych, že v případě rozhovoru, je lepší být oblečený, než pod-oblečený (i když je oblečený můžete se budete cítit velmi nepříjemně opravdu). Formálně oblečený, zprostředkuje míru respektu k práci, kterou jste rozhovor pro, zatímco je pod oblečená může vyvolat příliš ležérní postoj. Při snaze být vhodně attired, Níže jsou uvedeny některé základní obchodní Formals, které si můžete vybrat z doby, kdy jste oblékání na pohovor.

Oblečení Pánské

Jednobarevné plavky (pick tmavě modrá, navy nebo černá)
Konzervativní, koordinované kravata
Bílé full-rukávem
Dark-barevné ponožky
Formální boty, dobře zářil
Ne šperky, až na svatební kapela a / nebo sledovat

Dámské Oblečení

Jednobarevná konzervativní oblek
Koordinované halenka
Komfortní, elegantní boty – vybrat střední podpatky v neutrální barvě, nebo uzavřeno v obleku
Light šperky
Tan punčochové zboží
Light make-up

Pokud potřebujete provést dokumenty nebo pověření, dát je do inteligentní portfolia nebo aktovky. Vyberte podhodnoceny, jemnou vůni nebo po holení, a udržet účesy pořádkumilovný. I když to nemusí mít nic společného přímo s práci jste pohovor, mějte na paměti, že společnosti nebo pracovních profilů, které vyžadují klienta kontakt nebo na zákaznickou interakci určitě připojí kritéria k oděvu a celkové vnější persona. To platí zejména pro lidi, kteří hledají přední straně-house pracovních míst – v hotelech a pohostinství, například.

I když módní trendy se mění s každým ročním období, mějte na paměti, že profesionální práce opotřebení zůstává více či méně stejné. Takže to, co se nosí na pohovor v létě, je nepravděpodobné, že by vyžadovat konkrétní změny výše uvedeného popisu, ani není pravděpodobné, aby radikálně změnit, jakmile podzim / zima výběry hit dráhu. Investujte dobře ve vysoké kvalitě oblečení, když to uděláte obchod pro profesionální oblečení, budou stát vám ku prospěchu. Ujistěte se, že najít dobrou volbou, takže nemusíte tahat na hemlines nebo výstřihy a budete vypadat a cítit se sebejistě a uvolněně. Poté, co jste přišel na to, co se nosí, dát na své nejlepší úsměv a jdi si ’em! Good Luck!

Airport Security Jobs
Skutečně k online Jobs
Úvěr důstojník Marketingový plán
Mikrobiolog Plat
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Práce v sektoru letectví
Stát se lékárník
Jak odmítnout nabídku práce
Známky dobrý rozhovor
Průměrný Američan příjmů
Online práce pro studenty

Leave a Reply