Chemik Popis práce

Chemik je věda profesionál, který se zabývá vlastnostmi a konstrukcí z různých chemických látek. Práce Výhled pro chemika je velmi rozsáhlé, protože on / ona může pracovat v různých oblastech, jako je farmaceutický průmysl, výzkum a vývoj, těžba, zpracování potravin, čistírny odpadních vod, atd. Existují různé typy lékáren, které zahrnují, analytické chemiky, organických chemiků, anorganické lékárny, zdravotnické chemici a materiály chemici. Před znát platové rozpětí o chemika, dejte nám podívat se na vzdělávacích potřeb.

Vzdělávací požadavky

Důkladná znalost chemie, matematiky a počítačů, jsou některé ze základních požadavků, aby se stal chemik. On / ona by měla mít také schopnost plánovat a řešit dotazy, dobrý numerické dovednosti a dobré praktické dovednosti. Dobré komunikační dovednosti jsou rovněž nezbytné pro interakci s jinými odborníky. Student by měl mít dobré znalosti o složení všech chemických látek, jejich struktuře, vlastnostech a chemických procesů, jejichž prostřednictvím si transformovaných na jiné látky.

Chcete-li začít svou kariéru jako chemik, musíte získat bakalářský titul v oboru chemie. Můžete získat práci v technických prodej a servis s tímto bakalářským titulem. Můžete se také rozhodnout pro výuku chemie na středních školách po získání tohoto titulu. S bakalářským titulem v ruce, můžete také pomoci zkušeného chemika. Pokud chcete jít na některých vysokých placenou práci v této oblasti, pak se budete muset získat magisterský titul v oboru chemie, kterou lze získat v jedné nebo dvou let po ukončení studia. Někteří studenti také získat doktorát v oboru chemie, který vyžaduje čtyři roky pečlivé studium. Doktorského oboru chemie vám může dát kariérní příležitosti, aby se stal správcem, nebo dokonce jako učitel na vysoké škole.

Popis práce o Chemist

Jak již bylo zmíněno, lékárna je vědec, který studuje a analyzuje složení různých chemických prvků. Chemik může pracovat s soukromým sektorem, která se zabývá výrobou kosmetiky textilií, nebo plastů. On / ona může pracovat také ve spojení s vládním firmy pro regulaci znečištění, zemědělství a čištění odpadních vod. Chemik, který se specializuje na anorganické chemie, se zabývá anorganickými látkami jako jsou kovy a minerály. Organický chemik, analyzuje a zkoumá ve věcech, které obsahují uhlík, jako je plast. Lékařská chemik nebo farmaceutické chemik, je ten, kdo vyvíjí léky pro zdravotní účely. Analytický chemik analyzuje složení různých chemických látek, jako je analyzovat složení materiálu získaného z planety. Můžeme tedy říci, že výkon funkce chemika závisí na oblasti on / ona se specializuje in Níže je uveden krátký přehled různých povinností chemika.

Plánovat a syntetizovat nové prvky.
Zjistěte různé způsoby, jak optimalizovat kvalitu stávajícího chemický výrobek.
Příprava zkušebních roztoků, chemické sloučeniny a vykonávají různé laboratorní testy.
Provádění různých analýz test a zjistit, fyzikální a chemické vlastnosti různých chemických sloučenin.
Spolupracovat s dalšími odborníky, jako jsou chemické inženýry a vědce.
Připravte protokoly o zkouškách, odborné časopisy a standardní specifikace pro chemický výrobek.
Analyzovat a studovat účinky různých procesů na složení chemické látky.
Využití počítačového softwaru pro zpracování získaných informací.

Plat Rozsah Chemist

Plat chemik se řídí různými faktory, jako je vzdělání, zkušenosti, typ zaměstnavatele a typu specializace. Níže uvedené tabulce určuje chemik plat v závislosti na dlouholeté zkušenosti a typu zaměstnavatele. Je přibližné, který byl proveden po projití dat z různých zdrojů.

Typ zaměstnavatele
Průměrný roční plat (v $)

Vláda (místní nebo státní)
40233 až 60875

Soukromé firmy
38425 až 54464

Vláda (federální)
53338 až 91296

Vysoká škola / Univerzita
29161 až 45971

Roky zkušeností
Průměrný roční plat (v $)

Méně než 1 rok
31115 až 44946

1 až 4
37136 až 49227

5-9
44969 až 61127

10 až 19
49895 až 66066

To bylo stručné informace o náplni práce chemika. Post chemik je poměrně náročná, může to také požadovat, aby práci v jedovaté a výbušné prostředí. Chemik musí dodržovat přísná pravidla a předpisy, aby nedošlo ke zraněním a nehodám. Navíc je potřeba mít spoustu trpělivosti a zároveň analýze a řešení různých chemických problémů. Doufám, že informace uvedené v tomto článku se pro vás stanou užitečné.

Mail Carrier Plat
Rozhovor Follow-up Letter
Jak najít práci Fast
Telefon Interview Etiketa
Základní Techniky pohovorů
Průměrný nástupní plat MBA
Jak se obléci na ošetřovatelství Interview
Co očekávat v druhé Rozhovor
Strojník Plat
Bank Teller Rozsah platu
Tattoo Artist Plat

Leave a Reply