Bounty Hunter Plat

Někdy představit, dělat kariéru v oblasti vymáhání práva, které je přísně není oficiální, nebo pod vedením nějakého práva vykonávajícího tělo? Pokud ano, pak je nájemný lovec může vždy být dobrou volbou pro vás. Nejsou někteří důstojníci z policejních sil nebo jakékoliv vládní agentury, ale oni často hrají klíčovou roli při sledování zločince, kteří uprchli ze soudních řízení lámání soudní ultimátum nebo varování. Bounty Hunter je, v podstatě, archaický termín, a je používána pro profesionály, kteří jsou odvážní a dost chytří na to, aby sledování a chytit zločince, kteří svést soud a prchnout pryč bez placení dlužné částky výměnou za kauci. Rozhodně riskantní povolání, to znamená řešení hrozeb a nebezpečí na životě, a tudíž je tato profese vyžaduje odvahu a dovednosti v sebeobraně. Obecně platí, že tito odborníci jsou svalnaté, silné a dobré fyzické vytrvalostní schopnosti.

práce
Lovci hlavně pracovat v zachycení zločince a odevzdání je do příslušných policejních útvarů. Oni jsou také známí různými jinými jmény, jako agenta kauce v trestním řízení, kauci uprchlého detektiva, a uprchlého agenta obnovení. Oni obecně, jsou najímáni ručiteli chytit zločince, na nichž se kauce nevolníci které investovaly své peníze. Jejich pracovních povinností zahrnuje následující úkoly:
Provádět dohled jen jako tajný agent, nebo detektivní zástupce.
Přečtěte si, pochopte, výzkum a interpretovat státní zákony. Buďte si vědomi různých trestněprávních předpisů.
Plnit úkoly, jako je kriminální pozadí kontrol, sledování poznávací značky, získávání telefonní záznamy, snímání otisků prstů, sbírání důkazů, apod.
Zatýkat a dopravit vězně na příslušného zákona vykonávajícím těla.

Průměrná mzda
Plat jako různé jiné platové rozsahy pro práci závisí na různých faktorech, šéf mezi nimi je vzdělávání a odborná příprava. Zde vzdělávání a odborné přípravy, neznamená, že musíte mít nějaké konkrétní tituly v nájemný lov. V podstatě, jako takový, není tam žádný specifický studijní požadavek stává lovec. Většina lidí, kteří pracují jako nájemní lovci pracovali v policejních, vojenských a soukromých vyšetřování departments, se však promoce titul v některých podniků nebo vědeckých subjektů očekává ze strany zaměstnavatelů. Mnoho policisté po delší pracovní zkušeností a ostatní lidé ve vojenských službách po odchodu do důchodu spínač k tomuto povolání, jen pro změnu kariéry. Nicméně, protože tato profese získala uznání a význam, federální soudy dávají přednost kandidátům, kteří mají nějaké školení v karate nebo jiných fyzických bojové techniky kromě dobrého uvažování a verbálních dovedností.

V posledních letech byly některé soukromé školy nájemní lovecké bylo zjištěno, že udělit tituly a školení týkající se těchto subjektů. Kromě toho existují různé on-line studijní obory týkající se nájemného lovu. Plat kolísá v závislosti na výši kauce dluhopisů, to může být kdekoliv mezi US $ 500 – 100.000 amerických dolarů. Obecně platí, že se vyplácí 10% provizi z částky kauce, a to je to, co tvoří plat. Takže v případě, že se mnoho případů, v roce na standardní 10% provize, může plat shrnout přejít šest číslic v roce. Nicméně, plat v prvních letech není příliš vysoká. Proto musí uchazeči být připraveni pracovat a získávat dobré zkušenosti velet lepší platy.

V této činnosti uprchlého oživení, tím lépe zkušený jste, nemohou být předmětem plat. Nezkušení lovci jsou placeni méně a přiřazeny zločince s nižším množstvím kauce. Mzda v prvních letech se pohybuje kolem US $ 25,000 a po 5 letech praxe, může střílet až 100.000 amerických dolarů! To vše závisí na vašich kontaktech a výkonnosti. Být úspěšný v této oblasti vyžaduje některé konzistentní let tvrdé práce však, uspokojení z práce odvozené z práce na vlastní pěst a podle svých vlastních plánů je velmi obohacující. V této profesi, jste jediným vůdcem rozhodování, jak k dokončení úkolu, který na vás, to je často ne případ v mnoha profesích.

Jaderná Pharmacist Plat
Job Interview Tipy Příprava
Genetik Plat
Zámořské přepravy nákladů práce
Interview Sledování Email
Průměrný Američan příjmů
Stát se lékárník
Odborný pracovník Plat
Recepční Job Interview Oblečení
Geofyzik Plat
Kompetencí Based Rozhovory

Leave a Reply