Biochemik Rozsah platu

My všichni máme v určitém okamžiku snil o tom stát vědci, když jsme použili číst vědecké kapitoly a dozvědět se o těchto pozoruhodných úspěchů a skvělé životy vědců? Jistě, mnozí z nás mají! Nicméně, jen málo z nás natolik odhodlaný obrátit svůj sen v realitu! Vědci jsou odborníci, kteří pracují dlouhé hodiny vymýšlet a objevovat něco nového pro zlepšení lidstva. Biochemici příliš, jsou vědci, kteří se specializují v oblasti biochemie. Ale co je biochemik platové rozpětí, odpovědnost, a vzdělání? No, pojďme zjistit, a to vše v následujících odstavcích.

Biochemici Vzdělávací Požadavky

Chcete-li udělat kariéru v biochemii, musíte pro dobré v předmětech, jako je chemie a biologie ve vaší úrovni střední školy. Pokračování kurzů v genetice, kmenových buněk, terapie, a farmaceutická univerzita, by také ukáže být užitečná. Na minimální kvalifikaci, která je vyžadována, aby se stal biochemik je čtyřletým bakalářské. Někteří lidé také jít na magisterského stupně, a několik opt pro doktorské úrovni studia, pokud chtějí vstoupit do řízení, plánování a správu souvisejících pracovních míst v této oblasti. Tím se zvyšuje šance na lepší zaměstnání. Existuje mnoho profesních příležitostí pro biochemik. Biochemici s doktorský titul se dává přednost na univerzitách do vlaku a rádcem nadcházející biochemici. Můžete také hledat zaměstnání ve výzkumných laboratořích a velkých nadnárodních společností, jako starších vědců, pokud máte kvalifikaci dost pro tuto pozici.

Biochemici a jejich povinnosti

Biochemici zkoumat různé chemické procesy, které se odehrávají v živých organismech. To dále zahrnuje studium a výzkum na složitých chemických reakcí probíhajících v lidském těle, jako reprodukci, metabolismus, dědičnosti, atd. Studium, výzkum a příprava celkové informace o pokročilých chemických procesů, a poskytující základní informace pro pokročilý výzkum, jsou také některé z povinností biochemiků.

Biochemie se dále dělí do různých skupin, které jsou nezávislé oblasti výzkumu a vývoje. Biochemici pracovat také v oblasti výživy. Tady, jejich hlavním úkolem je analyzovat a najít nutriční hodnoty potravin. To se provádí měření jídlo v mezích jeho obsahu živin, které zahrnují, proteiny, sacharidy, vitamíny, minerály, atd. Dále je následuje uspořádání dat v pořádku a pak jej předloží pro referenční účely. Biochemici pracovat také v oblasti medicíny. Such biochemici se někdy nazývá molekulární biologové. Jejich výzkum na různých užitečných a škodlivých bakterií a virů přítomných v potravinách. Jsou také odpovědné za stanovení, jak se různé mikroorganismy a chemikálie mají vliv na živé organismy.

Mluvit obecně, náplň práce biochemik obsahuje povinnosti a odpovědnosti jako,

Navrhování a provádění různé experimenty pro zjištění chemické reakce látek v živých organismech.
Analýza různých chemických látek v těle pomocí pokročilých technik, jako jsou aminokyseliny testu a gelové elektroforézy.
Zůstat v kontaktu s nejnovějšími trendy a techniky spojené s prací souvisejících.
Koordinace s ostatními vědci, toxikologie a farmakologové, k provádění účinné výzkum.
Připravuje dokumentaci svého výzkumu, studie a výsledky experimentů.
Zpřístupnění dat na biochemie konferencích.

Průměrný plat biochemika

Obecně platí, že je to vzdělávací kvalifikace a zkušenosti, které rozhoduje o platové rozpětí v biochemik. Pokud se chceme podívat na průměrné mzdy na celek, bude to něco jako toto:

Zkušenost
Průměrná mzda

0 rok
30.000 dolarů – 35.000 dolarů

1 až 5 roků
45.000 dolarů – 50.000 dolarů

6 až 10 roků
65.000 dolarů – 75.000 dolarů

11-20 let
75.000 dolarů – $ 100,000

20 a více let
$ 100,000 – 150,000 dolar

Údaje v této tabulce jsou pouze pro referenční účely, a bude se měnit v závislosti na umístění, zaměstnavatele, dovednosti a úroveň zkušeností. Být biochemik není snadný úkol ačkoli. Kromě formálního vzdělání, musíte mít silné kritické a analytické schopnosti.

Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Soud Reporter Plat
Rozhovor Tipy a techniky
Online práce pro vysokoškoláky
Profesionální organizátor Plat
Průměrný plat lékárníka
COO Popis práce
Board odpovědnosti členů představenstva
Nemocnice Jobs – Typy pracovních míst v nemocnicích
Lékárník nástupní plat
Entry-Level Vládní práce

Leave a Reply