Bank Teller Rozsah platu

Bankovní pokladník, je profesionál, který je zaměstnán v bance provádět ze dne na den transakce. Ten se očekává pracovat velmi opatrně, protože on je má řešit v důvěrných a peníze záležitostí. Obecně platí, že jeho práce vyžaduje přesnost ve výpočtech a logického myšlení. Takže, pokud uvažujete, že se stane bankovní pokladník, nebo dělat jakékoliv jiné bankovní úlohu, je v první řadě třeba být dobrý v matematice, vědět, jak bankovní sektor funguje, a musí být rychle v přijímání vhodných rozhodnutí a opatření. Teller Banka není zaměstnána pouze v bankách, on je také zaměstnán v různých finančních domů, úvěrových institucí a dalších zařízení, které se zabývají převážně ve finančních záležitostech.

Úkoly a povinnosti

Hlavní odpovědnost bankovní pokladník, je zvládnout a provádět každodenní pracovní postupy v bance nebo zařízení zaměstnání. Má vést zákazníky v případě, že máte nějaké dotazy v jednání s bankovními transakcemi. To zahrnuje pomoc zákazníkům v otevírání nových účtů a nakládání s nimi úvěrových formalit, a přijímá všechny druhy plateb z nich. Má také sdělit informace o žádné nové produkty a služby, které banka se chystá zavést nebo zavedla nedávno. Při řešení ve všech těchto transakcích, dokonce má udržovat dobré firemní vztahy se všemi stávajícími zákazníky. Koordinační finanční práci mezi členy týmu je jedním z hlavních povinností teller banky. Má zajistit, aby nedošlo k záměně nebo podvod v vyřizování bankovních transakcí.

Při manipulaci Teller je okno, má se zasíláním obchodních vklady od klientů ve formě šeků nebo hotovosti. On nutně musí ověřit hotovosti nebo šeků, a pak jen ruku přes vkladu nebo potvrzení o úhradě. Pokud šeky, platební kombiné, a depozitní návleky nejsou řádně vyplněny, co potřebuje, aby vedl zákazníkům v tom, nebo je odkázat na jiné osoby, které by jim mělo pomoci zákazníkům dělat práci. A vypravěč Banka má zkontrolovat osoby v účtu a potvrdit jeho identitu v případě pochybností o falešné transakce nebo podvodu. Navíc, on by měl být velmi ostražití pro jiné podvodné činnosti nebo bezprostředně nepozorovatelný bankovních podvodů. On je povinen vést záznamy o zpracovanou hotovosti, šeky, a mince na konci dne. Tam může být specializované úkoly a povinnosti na bankovní pokladník, který může být přiřazen jeho příslušného zaměstnavatele.

Rozsah platu

Existují různé faktory, které se vztahují k platu rozsahu. Platové rozpětí závisí na zařízení Teller banka je zaměstnán v, kolik let zkušeností on, který stát nebo město, že je zaměstnán v, atd. Průměrný plat rozsah může zdát trochu nízko na první, ale dobrý bod že obdržíte několik dalších výhod, jako je placené dovolené a svátků, pojištění zařízení, penzijních plánů, příplatek za práci přesčas, a mnoho dalších.

Bankovní pokladník příjem je také závislá na tom, jak velké zařízení zaměstnanosti je. Plat by být o něco vyšší, než je obvyklé, pokud je zaměstnavatel údajný banka. Stát a město zaměstnání má vliv i na odměny. Pokud jste zaměstnáni v Chicagu či v Atlantě, byste obdržet vyšší odměny za práci ve srovnání s jedním práci v Cincinnati nebo Orlando. Průměrná mzda se pohybuje někde mezi $ 25,000 $ 30,000 na annum. Průměrný nástupní plat nezkušených bankovních pokladníků je přibližně 20.000 dolarů ročně. Tyto bankovní odborníci jsou placeni hodinovou, když pracují na částečný úvazek, nebo dělat přesčasy. Hodinová mzda rozsah může být mezi $ 10 až 16 dolarů.

Bankovní pokladník platové rozpětí uvedené v tomto článku se mohou měnit v závislosti na finanční situaci. Doufám, že tato informace byla užitečná pro vás věděl o platu a pracovních popisu pokladníka banky.

Federální Zaměstnanecké benefity
Dodavatel Plat
Dobrý rozhovor Tipy
Klinické Pharmacist Jobs
Nejlepší způsob, jak najít práci
Viceprezident Popis práce
Požadavky letuška
Snadné Online práce
Jak získat práci bez zkušeností
Geofyzik Plat
Zámořské přepravy nákladů práce

Leave a Reply