Airline Pilot Plat

Kariéra dopravního pilota byla vždy jedním z nejlepších leteckých pracovních míst. Kromě toho, že prestižní a vysoce placení kariéra, vzrušení a dobrodružství, je bezkonkurenční. Nicméně, jsou hodně tvrdé práce a velké úsilí, vyžaduje, aby se stal pilotem.

Popis práce

Tato práce obnáší létání letadel různých velikostí, pro přední letecké společnosti. Před tím, než let startuje, je povinností pilota zahrnuje ověření, zda meteorologické podmínky jsou bezpečné a příznivé pro létání, nebo ne. Oni bedra nejdůležitější odpovědnost za zajištění bezpečnosti cestujících a palubních průvodčí personál. Piloti letadel jsou neustále v kontaktu s kontrolou letového provozu v každé fázi letu. Oni stále dostávali pokyny týkající se bezpečné létání od řízení letového provozu a musí se vypořádat s extrémní opatrností a přítomnost mysli při jakémkoli druhu nehody. Jeden z nejnáročnějších situací pro piloty je v době k nouzovému přistání. Piloti letadel musí pracovat dlouhé hodiny a práce může být docela stresující občas.

Jak se stát Airline Pilot?

Uchazeči, kteří úspěšně osmnácti let, mohou získat licenci tím, že odstraní prohlídku provedenou Federal Aviation Administration (FAA). V ideálním případě by jste dokončili vysokoškolské vzdělání a měla by být dokončena v požadované letové hodiny stát se pilotem. Je důležité být fyzicky fit. Dobrý vize, vysoké energetické hladiny, schopnost pracovat dlouhé hodiny, soustředění, dobré komunikační dovednosti, poslechu a přítomnost paměti, jsou důležité vlastnosti, které dělají úspěšného pilota. Vzhledem k růstu v odvětví letecké dopravy, mohou piloti letadel s potřebnými licencemi najít umístění v renomovaných leteckých mezinárodních a může dostat povýšen na základě jejich výkonnosti a dovedností.

Mzdové Podrobnosti

Plat je velmi atraktivní a podařilo se mu upoutat pozornost kandidátů zájem o vstup do odvětví letecké dopravy. Plat závisí především na ústavu, ze kterého byla dokončena létání hřiště, vzdělání uchazeče, počet let praxe jako pilot, kde se druh letadla, které letí pilot a organizace je zaměstnán. Průměrný plat, podle několika platových průzkumů je kolem USD 80.000 za rok. Piloti pracující v mezinárodních leteckých společností, je známo, že vydělávat více než ti, kteří pracují v domácích leteckých společností. Střední mzda je USD 145.000 za rok, podle platových průzkumů. Plat vykazuje rostoucí trend, v posledních několika letech. Ačkoli platy byly ovlivněny v důsledku ekonomické recese v některých zemích, v růstu a budoucí vyhlídky na těchto pracovních míst jsou světlé podle názoru odborníků na trhu práce. Kromě atraktivní plat, mají nárok na několik příspěvků, požitky, bonusy a výhody, jako luxusní ubytování, které tvoří jejich práce více lukrativní. S asi deset-dvanáctroky kvality zkušenosti, může plat přes USD 130000 značku. Někteří piloti jsou také známé získat více než USD 220000 za rok.

To je skvělá kariéra pro talentované mladé lidi předpokladu, že jste požadovanou kvalifikaci a rovněž požadovanou jednotku. Všechno nejlepší pro vaši kariéru!

Zookeeper Plat
Jak vyhrát Job Interview
EKG Technik Plat
Práce pro středoškolské studenty v nemocnicích
Job Interview Tipy Příprava
Pilot Rozsah platu
Bioinženýrství Plat
Nejlepší Města pro Jobs 2012
Recepční Job Interview Oblečení
Online Jobs pro teenagery
Letecké práce

Leave a Reply